سیفی‌زاده: تیم‌های بسکتبال تهران سالن برای میزبانی ندارند/ آزادی مثل گوشت قربانی شده است!

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۱۳ ۱۳:۵۲:۵۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سیفی‌زاده: تیم‌های بسکتبال تهران سالن برای میزبانی ندارند/ آزادی مثل گوشت قربانی شده است!

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: هیچ تیم تهرانی سالنی برای میزبانی ندارد و مجبوریم همانند گذشته بازی‌ها را در آزادی برگزار کنیم.

پیام سیفی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم‌های برای حضور در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: جلسه نهایی لیگ روز 16 مهر برگزار و وضعیت تیم‌ها باید در آن زور مشخص شود. گفته بودیم تا پایان شهریور باید 30 درصد ورودی پرداخت شود و تا کنون 2 تیم آن را پرداخت نکرده‌اند.

وی در مورد شرایط تیم‌های تهرانی برای میزبانی مسابقات گفت: در حال حاضر 4 تیم تهرانی داریم، اما تاکنون هیچ کدام سالنی برای میزبانی معرفی نکرده و مجبوریم همانند گذشته تمام بازی‌های آنها را در سالن آزادی برگزار کنیم.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال ادامه داد: اگر سالن افراسیابی را به بسکتبال بدهند، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد. فدراسیون هر روز در حال رایزنی است و امیدوارم مسئولان زودتر تکلیف آنجا را مشخص کنند. اگر این سالن در اختیار ما قرار بگیرد مسابقات لیگ را آنجا برگزار می‌کنیم و تماشاگران هم می‌توانند به راحتی رفت و آمد کنند.

سیفی‌زاده در مورد اینکه آیا فدراسیون از باشگاه‌ها می‌خواهد که سالن دیگری را معرفی کنند یا خیر، گفت: وقتی فدراسیون خودش متولی بسکتبال است و سالن ندارد، چطور می‌توانیم به باشگاه‌ها فشار بیاوریم؟ یک سالن آزادی را داریم که مانند گوشت قربانی شده است و بالا و پایین می‌شود و همه تیم‌های ملی در آن بازی و تمرین می‌کنند و باشگاه‌ها هم تا چند وقت دیگر اضافه می‌شوند.

لیگ برتر بسکتبال از 9 آبان آغاز می‌شود و تاکنون 15 تیم برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت