پیوستن چهار بازیکن به تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۳:۴۹:۳۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پیوستن چهار بازیکن به تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا

چهار بازیکن جدید با امضای قرارداد به تیم لیگ برتری بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد پیوستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مدیر تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد گفت: علیرضا علیزاده، مهدی پیوستن چهار بازیکن به تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسااسماعیلی، علی نصیری و عماد سلمانی قرارداد جدید خود را با این باشگاه امضا و مجید صادقی و مهدی افخمی قراردادهای خود را تمدید کردند.

جعفر فلاح افزود: علیزاده بازیکن مشهدی سابقه پوشیدن پیراهن تیم های ملی نوجوانان، جوانان و تیم ملی(ب) و حضور در لیگ های کشوری با تیم های ذوب آهن اصفهان، شهرداری دزفول، همیاری زنجان و المان مشهد را دارد.

وی اظهار داشت: اسماعیلی هم سابقه عضویت و قهرمانی با تیم ملی بزرگسالان ایران در مسابقات قهرمانی غرب آسیا را در کارنامه خود دارد و با تیمهای مهرام و پتروشیمی نیز قهرمانی باشگاههای آسیا، چهار قهرمانی غرب آسیا و هفت قهرمانی لیگ برتر ایران را کسب کرده است.

وی گفت: نصیری نیز بازیکن اسبق تیم مهرام پس از حضور در تمرینات تیم آویژه صنعت پارسا و توافق با این باشگاه قرارداد خود را ثبت کرد. قهرمانی مسابقات بسکتبال غرب آسیا با تیم ملی جوانان، نایب قهرمانی مسابقات بسکتبال غرب آسیا با تیم ملی جوانان، حضور در جام جهانی همراه با تیم ملی جوانان بسکتبال ایران برخی از سوابق این ورزشکار است.

فلاح افزود: عماد سلمانی بازیکن سابق تیم ذوب آهن هم که سابقه چندین ساله در لیگ برتر بسکتبال ایران را در کارنامه خود دارد جذب تیم بسکتبال آویژه صنعت شده است.

وی اظهار داشت: سلمانی علاوه بر حضور چندین ساله در تیم ذوب آهن با تیم های پالایش نفت آبادان، فولاد ماهان و دانشگاه آزاد در لیگ برتر بسکتبال ایران حضور داشته و سه بار نایب قهرمان لیگ برتر بسکتبال ایران شده و همچنین 2بار موفق به کسب مقام سوم باشگاههای غرب آسیا شده است ضمن اینکه یک مقام قهرمانی جوانان آسیا و یک مقام قهرمانی جوانان غرب آسیا و حضور در تیم ملی نیز در کارنامه وی دیده می شود.

افخمی نیز بازیکن مشهدی و کاپیتان فصل گذشته تیم آویژه صنعت پارسا است که چهار سال سابقه حضور در این تیم را دارد و قرارداد خود را با تیم آویژه صنعت تمدید کرده است.

تیم آویژه صنعت پارسا فصل گذشته در نخستین حضور خود در لیگ برتر بسکتبال با کسب 20 امتیاز در رتبه ششم جدول 9تیمی لیگ برتر بسکتبال قرار گرفت.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت