زمان‌پور: استعداد بسکتبال بانوان کمتر از کشورهای دیگر نیست/ مطمئنم نتایج بهتری می‌گیریم

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۳:۴۶:۱۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

زمان‌پور: استعداد بسکتبال بانوان کمتر از کشورهای دیگر نیست/ مطمئنم نتایج بهتری می‌گیریم

آزاده زمان‌پور در آستانه مسابقات جام جهانی که از روز پنج شنبه ۱۱ مهرماه در چین آغاز می‌شود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: اردوی پایانی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره زیر ۲۳ سال برای شرکت در مسابقات جام جهانی از ۴ تا ۸ مهرماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

 وی افزود: ۱۱ و ۱۳ مهرماه مسابقات تیم ما برگزار می‌شود که در نخستین روز با مغولستان و آلمان مسابقه می‌دهیم و ۱۳ مهرماه با رومانی و اوگاندا رقابت خواهیم کرد. تمام مواردی که باید انجام دهیم را به شاگردانم تذکر داده‌ام و از لحاظ روحی و روانی انگیزه بسیار بالایی دارند.

سرمربی تیم بسکتبال زیر ۲۳ سال بانوان ایران با اشاره به آمادگی شاگردانش برای شرکت در مسابقات جام جهانی اظهار داشت: شاگردانم تجربه زیادی در مقایسه با سال گذشته کسب کرده‌اند و امیدوارم بازی‌های قابل قبولی را به نمایش بگذارند، بازی‌هایی که سطح بسکتبال بانوان ایران را نشان بدهد قطعا تیم ما از لحاظ استعداد هیچ چیزی از کشورهای دیگر کم ندارد آنها شرایط مطلوب‌تری در مقایسه با ما دارند چون بازی‌های تدارکاتی و اعزام‌های بیشتری که برای آنها در نظر گرفته می‌شود و مسابقات بین‌المللی که در آن شرکت می‌کنند، بیشتر از تیم ما است، اما من به تک تک بازیکنانم باور دارم و مطمئنم امسال نسبت به سال گذشته خیلی بهتر عمل می‌کنند و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت