سامری: با پنج جلسه تمرین در بسکتبال آسیا سوم شدیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۳:۴۱:۴۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سامری: با پنج جلسه تمرین در بسکتبال آسیا سوم شدیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: تیم ما تنها با پنج جلسه تمرین و بدون بازی تدارکاتی در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کرد و مقام سوم را به دست آورد.

حماد سامری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص سومی این تیم در جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا، اظهارکرد: مسابقات در سطح خیلی خوبی برگزار شد و نفراتی که سال‌های گذشته نیز در این تورنمنت شرکت کرده بودند، اذعان داشتند که باتوجه به جایزه نقدی، تیم‌ها امسال نسبت به سال‌های قبل با شرایط خوبی در مسابقات حاضر شده‌اند.

وی بیان کرد:‌ ما هم تلاش کردیم با بازیکنان کمکی خوب مانند حدادی، کاظمی، نیکخواه‌بهرامی و یکی دو بازیکن فصل گذشته تیم خودمان که واقعا کم از بازیکنان خارجی ندارند و در سطح آسیا بی‌نظیرند در مسابقات شرکت کنیم. تیم ما تنها با پنج جلسه تمرین و بدون بازی تدارکاتی در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کرد و مقام سوم را به دست آورد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با بیان این‌که مطمئنا اگر تمرینات‌مان زودتر شروع می‌شد و با انجام بازی‌های تدارکاتی راهی این رقابت‌ها می‌شدیم، می‌توانستیم نتیجه بهتر از سومی کسب کنیم، افزود: البته کسب مقام سومی راضی کننده است زیرا این اولین حضور آبادان در جام باشگاه‌های آسیا بود.

وی درباره شکست در مرحله نیمه‌نهایی برابر حریفی از ژاپن نیز عنوان کرد: حریف سال گذشته تقریبا با همین ترکیب نایب‌قهرمان آسیا شد و امسال با هماهنگی خیلی خوبی پا به مسابقات گذاشته بود. این تیم برابر تیم الریاضی نیز با کیفیت بسیار خوبی بازی کرد و تیم بسیار منظم و پرقدرتی بود، البته فکر می‌کنم بازی ما برابر این تیم می‌توانست بهتر هم باشد. من خودم برای تیمم شانس بهتری را متصور بودم البته تمام تلاش‌مان را کردیم ولی نشد.

سامری درباره شرایط این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر و از دست دادن بازیکنان شاخص فصل گذشته نیز گفت: تیم دستخوش تغییرات زیادی شده است و بازیکنانی را که فصل گذشته با آن‌ها قهرمان شدیم را امسال در اختیار نداریم. قطعا کار در لیگ برتر ساده نیست و باتوجه به شرایطی که داریم، امسال کار سختی در پیش خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: طی ارزیابی که از تیم‌ها در فصل‌ نقل و انتقالات داشتیم، تعداد تیم‌هایی که خوب بسته می‌شوند، بسیار است. حتی تیم‌هایی که نتوانستند بازیکنان ملی و خوب را جذب کنند در حال تقویت تیم با جذب بسکتبالیست‌های خارجی هستند ولی ما مجوز جذب این بازیکنان را هم نداریم. به هر حال کار ما در لیگ برتر سخت است.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت