تیم ملی بسکتبال جوانان در آستانه حضور در لیگ برتر

زمان درج: ۱۳۹۸/۷/۶ ۱۲:۳:۵۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مسئولان باشگاه کاله مازندران به عنوان حامی مالی تیم ملی بسکتبال جوانان به دنبال حضور در لیگ برتر با این تیم هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تیم ملی بسکتبال جوانان از مدت‌ها قبل با حمایت مالی باشگاه کاله مازندران فعالیت می‌کند و این حمایت باشگاه کاله حتی در حد تعیین کادر فنی این تیم هم پیش رفت.

مسئولان باشگاه کاله در حال مذاکره با فدراسیون بسکتبال هستند که همین تیم را در قالب یک تیم باشگاهی با جذب چند بازیکن بزرگسال راهی لیگ برتر کنند. هنوز حضور کاله در لیگ برتر نهایی نشده است؛ اما این تیم هفته قبل در تورنمنت تدارکاتی تایلند هم با ترکیبی از بازیکنان جوانان و چند یار کمکی شرکت کرد و در نهایت چهارم شد.

پیش از این ۱۵ تیم برای حضور در لیگ برتر بسکتبال اعلام آمادگی کرده بودند؛ ​اما حضور تیم اسلم اسپرت در لیگ برتر با توجه به عمل نکردن به تعهدات منتفی به نظر می‌رسد.

مسئولان کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال تاکید می‌کنند که هنوز نامه‌ای مبنی بر انصراف رسمی از این تیم دریافت نکرده اند؛ اما این تیم ۳۰ درصد از ورودی خود را تا به حال پرداخت نکرده است و با توجه به عمل نکردن به تعهدات حتی به جلسه قرعه کشی لیگ دعوت نمی‌شود.

تیم‌های ذوب آهن اصفهان و مس کرمان تنها تیم‌های دیگر به جز اسلم اسپرت هستند که در مهلت موعود،​ ۳۰ درصد از ورودی خود را پرداخت نکرده اند.

تیم‌های لیگ برتری تا ۳۰ مهر برای پرداخت ورودی کامل لیگ برتر فرصت دارند. جلسه قرعه کشی لیگ برتر ۱۶ مهر برگزار می‌شود.

فصل جدید مسابقات از ۹ آبان آغاز می‌شود.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت