سرمربی تیم ملی بسکتبال : همه بازیکنان می‌توانند با تلاش و همت به تیم ملی برسند

زمان درج: ۱۳۹۸/۶/۲۰ ۹:۲۷:۵۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم ملی بسکتبال : همه بازیکنان می‌توانند با تلاش و همت به تیم ملی برسند

شاهین طبع: امیدوارم صعود به المپیک منجر به اتفاقاتی خوب برای بسکتبال شود

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از بازگشت به ایران، درباره مسابقات جام جهانی بسکتبال که در پایان با عنوان بیست و سومی ایران در آن و کسب سهمیه المپیک توکیو پایان یافت اظهار داشت:

می‌دانستم تیممان کاملا تقویت و بهتر شده است، برد ما در بازی‌های دوستانه از جمله دیدار مقابل نیجریه آن هم با تمامی ستاره هایش، پیروزی مقابل روسیه و ۲ بازی خوب مقابل یونان کمک زیادی به ما کرد.

مهران شاهین طبع افزود:

گروهمان در جام جهانی ساده نبود، اما بازی‌های با کیفیتی ارائه دادیم، بازی اول را واگذار کردیم، اما با کیفیت خوبی که داشتیم توانستیم تفاضل بهتری نسبت به چین کسب کردیم و در پایان با ۲ برد به المپیک صعود کردیم.

سرمربی تیم ملی درباره باخت به پورتوریکو و هجمه وارده به بازیکنان گفت:

این اتفاق می‌تواند تجربه بزرگی برای رسانه‌های بزرگ و قدیمی‌تر هم باشد، به نظرم یک مقدار نسبت به کار کارشناسی باید دقت بیشتری داشته باشیم.

مهران شاهین طبع افزود:

ما تیم‌های بزرگی را دیدیم که فاصله زیادی داشتند، پورتوریکو تیم کمی نبود و سوابق آن در المپیک و جام جهانی مشخص است شاید بازی خوب ما در ابتدای کار مقابل این تیم توقع‌ها را بالا برد، اما در مجموع از همه کسانی که انتقاد کردند و نظرتشان را گفتند ممنونم، کسی که این شغل را قبول می‌کند باید نظر کارشناسان و مردم را بپذیرد، همچنین تصور می‌کنم نتیجه بدست آمده نشان می‌دهد که چه میزان کار‌ها دقیق کارشناسی شده بود، در هر صورت از این انتقاد‌ها استفاده کردم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت