جام‌جهانی بسکتبال|حدادی: می‌توانستیم اسپانیا راشکست دهیم/در دقایق پایانی دواشتباه کردیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۶/۱۴ ۸:۵۷:۳۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

جام‌جهانی بسکتبال|حدادی: می‌توانستیم اسپانیا راشکست دهیم/در دقایق پایانی دواشتباه کردیم

به گزارش خبرگزاری فارس، حامد حدادی پس از شکست ایران مقابل اسپانیا در آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی بسکتبال اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل اسپانیا داشتیم. ما در بازی اول مقابل پورتوریکو شکست خوردیم و این موضوع باعث شد در دیدار مقابل تونس اصلا تمرکز نداشته باشیم و بی خیال بازی کردیم و باعث شد باخت بدی بدست آوریم. البته تونس هم تیم خوبی است و آن‌ها بهتر ما را آنالیز کردند.

وی افزود: در دیدار مقابل اسپانیا آمدیم بسکتبال خوب ایران را نشان دهیم. خوب جنگیدیم و خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم پیروز شویم. اما در دو دقیقه آخر است که تفاوت تیم‌های بزرگ و باتجربه با تیم‌های دیگر مشخص می‌شود و با دو اشتباه در دقایق پایانی بازی را از دست دادیم.

حدادی خاطرنشان کرد: دیدار مقابل آنگولا و فیلیپین بسیار مهم است و امیدوارم بتوانیم در این دو دیدار پیروز شویم.

به گزارش فارس، آخرین بازی مرحله گروهی بسکتبال ایران در جام جهانی در برابر اسپانیا برگزار شد. ایران بعد از دو شکست تلخ برابر پورتوریکو و تونس، برای اعاده حیثیت و زنده نگاه داشتن کورسوی امیدهایش برای المپیک به مصاف یکی از مدعیان بزرگ جام رفت که صعودش را از پیش قطعی کرده بود و در نهایت با وجود اینکه تا واپسین دقایق از حریف قدرتمند خود پیش بود در نهایت با نتیجه ۷۳ بر ۶۵ شکست خورد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت