تقدیر از تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در اقامتگاه سفارت ایران در توکیو

زمان درج: ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۹:۵۷:۴۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تقدیر از تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در اقامتگاه سفارت ایران در توکیو

مرتضی رحمانی موحد سفیر کشورمان در ژاپن از تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران که قهرمان تورنمت چهارجانبه توکیو با شرکت کشورهای ژاپن، استرالیا و کره جنوبی شده بود، طی مراسمی در اقامتگاه سفارت ایران در توکیو، تقدیر به عمل آورد.

به گزارش رسانه ۷،مرتضی رحمانی موحد سفیر کشورمان در توکیو ضمن خوشامدگویی به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران، از تلاش و زحمات تیم در کسب افتخار و سربلندی کشورمان در این مسابقات تشکر کرد.

وی با ابراز امیدواری از این‌که روند پیروزی‌ها و افتخار آفرینی این تیم ادامه یابد و در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز حضور یابند، گفت: از هماهنگی مسئولین ژاپنی به ویژه شرکت میتسوبیشی نیز به خاطر پذیرش این تیم متشکرم.

کاوا ایشی نایب رئیس فدراسیون بسکتبال با ویلچر ژاپن و ۳ نفر از مسئولین ژاپنی نیز همراه تیم ایران در این مراسم شرکت کردند. نایب رئیس فدراسیون بسکتبال با ویلچر ژاپن ضمن تبریک کسب مقام نخست ایران در این بازی‌ها از شرکت تیم ایران قدردانی کرد.

وی گفت: این مسابقات چهارجانبه در حقیقت میدانی برای محک زدن داوران، بازیکنان و کادر پزشکی ژاپن بود و درس خوبی داوران ژاپنی از داور ایرانی شرکت کننده در این تورنمت کسب کردند.

لازم به ذکر است که در مسابقات بین المللی چهارجانبه بسکتبال با ویلچر میتسوبیشی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در دیدار نهایی موفق شد تیم استرالیا را شکست دهد و عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت