جام جهانی بسکتبال| آنتونی را به تیم ملی آمریکا راه ندادند!

زمان درج: ۱۳۹۸/۵/۲۰ ۱۰:۳۵:۱۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

جام جهانی بسکتبال| آنتونی را به تیم ملی آمریکا راه ندادند!

مدیر اجرایی بسکتبال آمریکا با حضور امتیاز آورترین بازیکن تاریخ بسکتبال آمریکا در المپیک به تیم ملی مخالفت کرد.

کارملو آنتونی، ستاره فصل گذشته تیم هیوستون راکتس، علاقه زیادی داشت که برای تیم ملی بسکتبال آمریکا در جام جهانی 2019 چین بازی کند ولی «جری کولانجلو»، مدیر اجرایی بسکتبال آمریکا با حضور او در تیم ملی مخالفت کرد. این در حالی است که تعداد زیادی از ستاره‌های NBA تمایلی برای بازی در جام جهانی را ندارند و تعدادی هم از اردوی تیم ملی خارج شده‌اند.

آنتونی که مدال طلای المپیک‌های 2008، 2012 و 2016  و مدال برنز 2004 را در کارنامه خود دارد، امتیاز آورترین بازیکن تاریخ بسکتبال آمریکا در المپیک است.

کولانجلو در این مورد گفت: آنتونی درخواست خود را برای بازی در تیم ملی از طریق یک وکیل به ما اطلاع داده است. من با او علاقه دارم چون سهم زیادی در موفقیت‌های تیم ملی داشته و بازیکن بین‌المللی خوبی است ولی در شرایطی که تیم ملی قرار دارد،‌ حضور او می‌تواند باعث سردرگمی سایر بازیکنان شود. من دلیل تقاضای آنتونی را برای بازی در تیم ملی می‌دانم. او می‌خواهد خودش را دوباره در سطح بالای بسکتبال پیدا و مطرح کند ولی من فکر می‌کنم این کار را باید در NBA انجام دهد.

«ملو» 35 ساله از اول فوریه 2019 بازی نکرده و تنها 10 بازی برای هیوستون راکتس در ابتدای فصل گذشته برای این انجام داده است.

کارملو آنتونی در مدت 16 فصل بازی در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، 10 برای تیم ستاره‌های NBA بازی کرده و به طور متوسط 24 امتیاز، 6.5 ریباند و 3 پاس گل برای تیمش کسب کرده‌ است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت