اعلام آمادگی کتبی یک تیم برای سوپرلیگ بسکتبال بانوان

زمان درج: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۱۲:۵۲:۵۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

اعلام آمادگی کتبی یک تیم برای سوپرلیگ بسکتبال بانوان

پالایش نفت آبادان به عنوان تنها تیم تا به حال برای حضور در سوپرلیگ بسکتبال بانوان اعلام آمادگی کتبی کرده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مسئولان برگزاری مسابقات بسکتبال بانوان در نامه‌ای به تیم‌های واجد شرایط اعلام کرده اند که تا ۲۳ مرداد برای اعلام آمادگی رسمی جهت حضور در فصل آینده سوپرلیگ فرصت دارند. جلسه هماهنگی این مسابقات شهریور برگزار می‌شود و اوایل آبان به عنوان زمان آغاز فصل جدید برنامه ریزی شده است.

تالین طهماسیان مسئول برگزاری مسابقات بسکتبال بانوان در این باره به خبرنگار ما گفت: تا به حال فقط تیم نفت آبادان به طور کتبی برای حضور در سوپرلیگ اعلام آمادگی کرده است و خیلی از تیم‌ها هم تلفنی درخواست حضور داده اند؛ اما تا زمانی که درخواست خود را کتبی اعلام نکنند، حضورشان را لحاظ نمی‌کنیم.

به گفته طهماسیان تیم دانشگاه آزاد قهرمان فصل قبل لیگ با وجود صحبت‌های انحلال هنوز انصراف کتبی نداده است و تیم‌های گروه بهمن، هیرو (با نام جدید سپهرداد) و پاز تهران از بین تیم‌های فصل قبل برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی شفاهی کرده اند. گفته می‌شود نامی نو اصفهان نایب قهرمان فصل قبل هم قصد حضور در سوپرلیگ را دارد؛ اما هنوز به طور رسمی اعلام آمادگی نکرده اند.

تیم پاز تهران، فصل قبل از سوپرلیگ سقوط کرد؛ اما با توجه به احتمال کناره گیری برخی تیم‌ها ممکن است اجازه حضور دوباره در سوپرلیگ به این تیم داده شود.

تیم‌های بارمان مشهد و خانه بسکتبال کردستان هم که از لیگ دسته یک به سوپرلیگ صعود کرده بودند، به صورت شفاهی، آمادگی خود را برای حضور در این سطح از مسابقات اعلام کرده اند.

تیم‌های دانشگاه آزاد،​ نامی نو،​ گروه بهمن و هیرو در فصل قبل مسابقات اول تا چهارم شدند

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت