رئیس فدراسیون نمی‌شوی؟

زمان درج: ۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۱:۵:۱۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رئیس فدراسیون نمی‌شوی؟

رسانه‌های روسی درپی حضور تیم ملی بسکتبال ایران در این کشور به سراغ حامد حدادی رفتند و از او درباره احتمال ریاست در فدراسیون بسکتبال ایران پرسیدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار مقابل تیم ملی روسیه، مورد توجه کادر فنی این تیم و رسانه‌های روس قرار گرفت. سایت چمپیونات پیش از سفر تیم ملی ایران به یونان با حدادی مصاحبه‌ای اختصاصی انجام داد.

حدادی با تشکر از روس‌ها به دلیل دعوت از تیم ملی ایران گفت: تیم روسیه یکی از بهترین‌های دنیاست،​ بازیکنان این تیم سریع، با مهارت و جوان هستند. کار در اواخر بازی با این تیم سخت شد، سرعت بازی بالا بود و حملات سریع و شوت‌های راه دور زیادی زده شد. خوشحالیم که این تیم را شکست دادیم. 

خبرنگار سایت روسی از حدادی درباره بازی با روسیه در جریان المپیک ۲۰۰۸ پکن سوال کرد و ملی پوش ایران پاسخ داد: با وجود اینکه حدود ۱۰ سال از آن زمان می‌گذرد،​ مسابقات المپیک به خوبی در ذهنمان مانده است. خیلی خوب بود که کریلنکو (بازیکن سابق تیم ملی روسیه و رئیس فعلی فدراسیون این کشور) را در حاشیه این مسابقه دیدیم. من او را از زمان بازی در NBA به یاد می‌آورم که در تیم ممفیس عضویت داشتم و با هم روبرو شدیم.

حدادی در پاسخ به اینکه آیا خود را اسطوره بسکتبال ایران می‌داند؟ ​تاکید کرد: نه به هیچ وجه نمی‌خواهم خودم را با این کلمات توصیف کنم.

وی همچنین در مواجهه با این سوال که آیا نمی‌خواهی مانند آندری کریلنکو، رئیس فدراسیون کشورت شوی؟ گفت:​ در حال حاضر به پایان دوران بازی فکر نمی‌کنم و فعلا دلم نمی‌خواهد مربی یا رئیس فدراسیون شوم. دوست دارم به تیم ملی کشورم کمک کنم و همراه این تیم به موفقیت برسم.

این سایت روسی، حدادی را با سابونیس بازیکن اسبق لیتوانی مقایسه کرد که قد و وزنی نزدیک به حدادی داشته و قهرمانی جهان را تجربه کرده بود. برخی مسائل حاشیه‌ای مربوط به دوران بازی حدادی هم مورد توجه رسانه روسی قرار داشت و همچنین در مقدمه مطلب پیش بینی شده بود که حدادی در آینده وارد دنیای سیاست شود!

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت