نیکخواه‌بهرامی: ترس بسکتبال ایران از حریفان اروپایی ریخته‌است

زمان درج: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۱۲:۲۳:۴۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نیکخواه‌بهرامی: ترس بسکتبال ایران از حریفان اروپایی ریخته‌است

مرینات پرفشاری داشتیم. به این دلیل که ملی‌پوشان در یکی دو سال گذشته با همین کادرفنی کار کرده‌اند هماهنگی هم سریع‌تر انجام شد و با شرایط خوبی اردوها را شروع کردیم.

تهران-بدر پرس- کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران بعد از کسب پنج پیروزی در دیدارهای تدارکاتی گفت: بعد از چند سال ترس ما از حریفان اروپایی ریخته‌است.
 
تیم ملی بسکتبال ایران در پنج دیدار تدارکاتی خود برابر حریفان اروپایی و آسیایی به برتری رسیده و توانایی‌هایش را نشان داده‌است. ملی‌پوشان ایران در اردوهای اروپایی برابر اسلواکی، دانمارک، پرتغال، اردن و روسیه پیروز شده‌اند و قرار است برای ادامه دیدارهای تدارکاتش خود به یونان بروند.
 
صمد نیکخواه بهرامی که هم‌اکنون در ترکیب تیم ملی و در روسیه حضور دارد، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار کرد: به نظرم بعد از چند سال ترس بسکتبال ما نسبت به کشورهای اروپایی ریخته و ملی‌پوشان راحت تر و بهتر بازی می کنند.
 
وی افزود: تمرینات پرفشاری داشتیم. به این دلیل که ملی‌پوشان در یکی دو سال گذشته با همین کادرفنی کار کرده‌اند هماهنگی هم سریع‌تر انجام شد و با شرایط خوبی اردوها را شروع کردیم.
 
کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران درباره دیدارهای تدارکاتی بیان کرد: تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی داشت و به نظرم بازی به بازی بهتر بودیم و روند رو به رشدی داشتیم. با این حال اعتقاد دارم بازی با روسیه بهترین بازی تیم ملی نبود.
 
نیکخواه بهرامی با اشاره به پتانسیل بالای تیم ملی افزود: هنوز می توانیم بهتر بازی کنیم چرا که ملی‌پوشان ایران پتانسیل بالایی دارند.
 
وی درباره شرایط اردوهای تیم ملی بیان کرد: همانطور که گفتم نیاز به بازی تدارکاتی خوب داشتیم و شرایط اردوهای اروپایی واقعا مناسب است. از نظر هتل، امکانات و نیازها واقعا همه چیز خوب است. به نظرم این اردوها بالاترین سطح را برای تیم ملی داشت.  
 
کاپیتان تیم ملی بسکتبال درباره ادامه برنامه‌های تیم ملی نیز گفت: تمرین داریم و انشاالله بازی‌های تدارکاتی را در یونان ادامه می‌دهیم. تیم واقعا همدل است و این مسابقات باعث نزدیک شدن بازیکنان از نظر فنی شده‌است.
 
نیکخواه بهرامی افزود: سه بازی دیگر داریم و پس از آن تورنمنت پیک در چین هم هست. تیم ملی هنوز به سقف پتانسیل نرسیده است. بازی با روسیه تاریخی شد. به هر حال چند سال یک بار این بازی‌ها اتفاق می‌افتد و نشان می‌دهد که می‌توانیم تیم‌های بزرگ را شکست بدهیم. این بازی‌ها به تیم اعتماد به نفس و روحیه می‌دهد و قطعا باعث می‌شود نتیجه بهتری بگیریم.
 
کاپیتان تیم ملی در پایان گفت: هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ایم چرا که پتانسیل ما بیشتر است و قطعا در ادامه دیدارهای دوستانه به نقطه ایده‌آل می‌رسیم تا بتوانیم در جام جهانی بهترین نتیجه را کسب کنیم.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت