از حضور در لیگ آلمان خوشحالم/ به دنبال مدال در پارالمپیک توکیو هستیم

زمان درج: ۱۳۹۸/۴/۲۰ ۱۰:۵۲:۵۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

از حضور در لیگ آلمان خوشحالم/ به دنبال مدال در پارالمپیک توکیو هستیم

وحید غلام‌آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط خود پیش از حضور در اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر اظهار داشت: با توجه به سال سختی که در لیگ آلمان پشت سرگذاشتم، تصمیم گرفتم مدتی به استراحت بپردازم تا با آمادگی بالاتری در مرحله جدید اردوی تیم ملی شرکت کنم.

وی در خصوص حضورش در تیم تورینگن بولس آلمان گفت: خوشبختانه فصل فوق العاده‌ای که پشت سر گذاشتیم و در پایان لیگ پرفشار آلمان سه جام قهرمانی را تصاحب کردیم. از حضورم در این تیم راضی و خوشحال هستم و پس از صحبت با مسئولان این باشگاه تصمیم گرفتم یک فصل دیگر به همکاری‌ام با این باشگاه ادامه دهم.

ملی‌پوش بسکتبال با ویلچر در مورد حضور در تورنمنت تدارکاتی ژاپن تصریح کرد: حضور در تورنمنت‌های سطح بالای بین‌المللی باعث می‌شود تا هاهنگی بین بازیکنان بیشتر شود و بهتر با نقاط ضعف‌مان آشنا شویم. امیدوارم بتوانیم در این تورنمنت بازی‌های قابل‌قبولی را به نمایش بگذاریم.

غلام‌آزاد در مورد بازی‌های آسیا و اقیانوسیه و انتخابی پارالمپیک توکیو اظهار داشت: ما سال گذشته در جام‌جهانی چهارم شدیم و در این دوره از بازی‌ها می‌خواهیم، نشان دهیم که چهارمی در جهان آسان به دست نیامده و اتفاقی نبوده است. هدف اصلی ما نه تنها قهرمانی در این بازی‌ها، بلکه موفقیت و کسب مدال در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت