آخرین اخبار از وضع بازیکنان تیم ملی بسکتبال

زمان درج: ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۵:۲۷:۵۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

آخرین اخبار از وضع بازیکنان تیم ملی بسکتبال

یک ملی پوش بسکتبال با پارگی مینیسک، نیاز به جراحی دارد و تمرینات تیم ملی را از دست می‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تمرین صبح امروز تیم ملی بسکتبال با حضور اهالی رسانه برگزار شد. در این تمرین ۱۵ بازیکن حضور داشتند و مایک رستم پور بازیکن دورگه تیم برای رسیدگی به مصدومیت کشاله دو روز استراحت گرفته بود؛ اما در محل تمرین حضور داشت. رستم پور تا پایان هفته قبل در تمرینات گروهی شرکت کرده بود.

کیوان ریاعی سنتر تیم ملی هم به دلیل پارگی مینیسک زانو از اردوی تیم ملی خارج شده است و به گفته مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی،​ زانوی این بازیکن نیاز به جراحی کوچکی دارد.

آرون گرامی پور بازیکن ایرانی - انگلیسی تیم ملی که پیش از این مصدومیت‌هایی داشت، در این تمرین بدون مشکل در کنار سایر ملی پوشان حضور داشت.

 انتقال دو بازیکن به تیم آبی

سینا واحدی و بهشاد عرب زاده دو بازیکن جوان که در هفته‌های ابتدایی در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور داشتند، به تمرینات تیم آبی (امید) منتقل شده اند. مهران شاهین طبع درباره خط خوردن این دو بازیکن گفت: واحدی و عرب زاده در صورت انتخاب به همراه تیم آبی، راهی ویلیام جونز می‌شوند، در غیر این صورت به تمرینات ما باز می‌گردند. 

نوید نیکتاش یکی دیگر از بازیکنان دورگه تیم ملی نیز به دلیل مشکلات شخصی از حدود دو هفته قبل به فرانسه رفته بود. سرمربی تیم ملی درباره احتمال بازگشت این بازیکن گفت:​ نیکتاش هنوز فرصت دارد و وضعیتش تا یکی دو روز آینده مشخص می‌شود. 

تیم ملی بسکتبال تا اول مرداد به تمرینات در تهران ادامه می‌دهد و سپس راهی مسابقات اروپایی می‌شود. هنوز تعداد بازیکنان اعزامی مشخص نیست؛ اما به گفته شاهین طبع بازیکنانی که تیم ملی را در این سفر همراهی نکنند، بار دیگر در بازگشت کنار تیم قرار می‌گیرند.

تیم ملی بسکتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۹ چین آماده می‌شود که شهریور در هشت گروه برگزار خواهد شد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت