دور برگشت مسابقات بسکتبال لیگ مردان گیلان با شکست صدرنشین آغاز شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۴:۳۰:۱۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

دور برگشت مسابقات بسکتبال لیگ مردان گیلان با شکست صدرنشین آغاز شد

دور برگشت مسابقات بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران، با شکست صدرنشین گروه دوم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در اولین دیدار از هفته اول دور برگشت رقابتهای بسکتبال لیگ مردان استان گیلان، تیم های عقاب تالش و شهرداری لنگرود به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم بسکتبال عقاب تالش موفق شد با نتیجه ۷۷ بر ۷۲ حریف خود را شکست دهد.

تیم بسکتبال شهرداری لنگرود که در پایان دور رفت این رقابت ها، با چهار پیروزی متوالی و کسب هشت امتیاز در صدر گروه دوم قرار داشت، در هفته اول دور برگشت این مسابقات نتوانست برابر حریفش به برتری دست یابد تا اولین شکستش در این رقابت ها تجربه کند.

از طرف دیگر تیم بسکتبال عقاب تالش که در دور رفت این رقابت ها فقط یک شکست را از تیم شهرداری لنگرود تجربه کرد بود و با هفت امتیاز در مکان دوم قرار داشت، در این دیدارسخت، موفق شد حریف قدرتمند خود را شکست دهد تا همانند تیم شهرداری لنگرود از پنج بازی، چهار پیروزی و یک شکست کسب کند و به همراه این تیم در صدر جدول قرار گیرد.

در پایان دور رفت رقابت‌های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان و در گروه اول، تیم درفک گلبند رشت با پنج پیروزی متوالی و کسب ۱۰ امتیاز صدرنشینی این گروه را به خود اختصاص داد و تیم هیأت صومعه سرا نیز با چهار پیروزی و یک شکست و کسب ۹ امتیاز دوم شد.

همچنین در پایان دور رفت گروه دوم این رقابت‌ها تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با چهار پیروزی متوالی صدرنشینی این گروه را تصاحب کرد و تیم بسکتبال عقاب تالش نیز با سه پیروزی و یک شکست در مکان دوم گروه دوم رقابت‌های بسکتبال لیگ مردان گیلان قرار داشت.

در رقابت‌های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران، ۱۱ تیم به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در دو گروه با هم رقابت می‌کنند که در نهایت تیم‌های اول تا چهارم هر گروه به مرحله حذفی راه می‌یابند

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت