پایان دور رفت لیگ بسکتبال گیلان با صدرنشینی درفک رشت و شهرداری لنگرود

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۲۱ ۱۳:۱۶:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پایان دور رفت لیگ بسکتبال گیلان با صدرنشینی درفک رشت و شهرداری لنگرود

دور رفت لیگ بسکتبال استان گیلان با صدرنشینی تیم های درفک رشت و شهرداری لنگرود پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، با اتمام هفته پنجم رقابت های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران، تیم درفک گلبند رشت عنوان صدرنشینی گروه اول این رقابت ها را به خود اختصاص داد و همچنین تیم شهرداری لنگرود مقام نخست گروه دوم این مسابقات را کسب کرد.

بر این اساس و در پایان دور رفت رقابت های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان، تیم درفک گلبند رشت با پنج پیروزی متوالی و کسب ۱۰ امتیاز صدرنشینی این گروه را به خود اختصاص داد و تیم هیات صومعه سرا نیز با چهار پیروزی و یک شکست و کسب ۹ امتیاز دوم شد.

 

 

همچنین در پایان دور رفت گروه دوم این رقابت ها تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با چهار پیروزی متوالی صدرنشینی این گروه را تصاحب کرد و تیم بسکتبال عقاب تالش نیز با سه پیروزی و یک شکست در مکان دوم گروه دوم رقابت های بسکتبال لیگ مردان گیلان قرار گرفت.

 

 

در آخرین دیدار برگزار شده از دور رفت این رقابت ها و در بازی انجام شده از گروه اول، تیم های بسکتبال هیات صومعه سرا و درفک گلبند رشت در یک دیدار حساس رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم گلبند رشت با نتیجه ۶۸ بر ۵۵ حریف خود را شکست داد.

 

 

هر دو تیم درفک گلبند رشت و هیات صومعه سرا پیش از این بازی، چهار پیروزی متوالی کسب کرده بودند و برتری هر تیم در این بازی حساس، می توانست عنوان صدرنشینی دور رفت را کسب کند که در نهایت تیم رشت موفق شد با ۱۳ امتیاز اختلاف حریفش را شکست داده تا عنوان صدرنشینی این گروه را به خود اختصاص دهد.

 

 

در رقابت های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران، ۱۱ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در دو گروه با هم رقابت می کنند که در نهایت تیم های اول تا چهارم هر گروه به مرحله حذفی راه می یابند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت