احتمال حضور تیم بسکتبال آبی در انتخابی کاپ آسیا

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۱:۵۸:۴۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

احتمال حضور تیم بسکتبال آبی در انتخابی کاپ آسیا

مسعود قاسمی از احتمال حضور در انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ با تیم ملی آبی (امید) خبر داد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم‌های ملی بسکتبال آسیا باید از امسال رقابت خود را برای صعود به کاپ آسیا ۲۰۲۱ در سه پنجره انتخابی آغاز کنند. تیم ملی ایران در گروه E مسابقات با قطر، عربستان و سوریه همگروه شده است که رقابت چندان سختی در مقایسه با انتخابی جام جهانی به نظر نمی‌رسد.
مسعود قاسمی مدیر تیم‌های ملی بسکتبال در پاسخ به اینکه آیا به حضور تیم ملی آبی به جای قرمز (بزرگسالان) در این رقابت‌ها فکر شده است؟ گفت:​ فعلا همه چیز در حد حرف است و نیاز به کارشناسی و ارزیابی درست دارد. با توجه به اینکه هدف ما جوانگرایی است، ​ احتمال شرکت در انتخابی کاپ آسیا با ترکیب تیم آبی وجود دارد.
تیم ملی بسکتبال قرمز (بزرگسالان) از ۲۵ خرداد باید اردو‌های خود را برای جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ آغاز کند. به گفته مدیر تیم‌های ملی، ​ اسامی ملی پوشان برای این اردو، سه شنبه ۲۱ خرداد اعلام می‌شود و وضعیت حامد حدادی نیز تا سه شنبه با اعلام اسامی تیم ملی مشخص می‌شود.
وی همچنین درباره شرایط تیم آبی توضیح داد: غربالگری بازیکنان انجام شده و اردوی بعدی برای آماده سازی قبل از مسابقات ویلیام جونز با حضور ۱۶ تا ۱۸ بازیکن در تهران برگزار می‌شود. مشکلی از نظر سالن نداریم؛ اما بحث خوابگاه وجود دارد. 
قاسمی افزود: خوابگاه آزادی را با ظرفیت ۱۹ نفر به صورت هتلینگ، ​ شنبه آینده افتتاح می‌کنیم که میزبان بازیکنان تیم قرمز خواهد بود. ۹ اتاق دیگر هم به صورت دو تخته باید آماده کنیم که ظرفیت ۲۰ بازیکن را دارد؛ اما احتمالا تا چند روز آینده آماده نمی‌شود. به همین دلیل برای شروع اردوی تیم آبی در تهران باید وضعیت خوابگاه را روشن کنیم. پیش از این هم در چنین مواقعی از ظرفیت فدراسیون‌های دیگر مثل دوچرخه سواری استفاده می‌کردیم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت