ارتباط مجازی ملی پوشان بسکتبال بانوان

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۱:۵۸:۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ارتباط مجازی ملی پوشان بسکتبال بانوان

سرپرست تیم ملی بسکتبال بانوان: بازیکنان تیم ملی و کادرفنی در فضای مجازی با یکدیگر در ارتباط هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سایت فدراسیون بسکتبال در مطلبی از آخرین وضعیت تیم ملی پنج نفره بانوان در مصاحبه‌ای با شبنم کلاهی سرپرست تیم ملی خبر داد. کلاهی در این مصاحبه در پاسخ به تعطیلی برنامه‌های تیم ملی تاکید کرد که ارتباط بین کادرفنی و بازیکنان از طریق فضای مجازی برقرار است.

در این مطلب آمده است:

اردو‌های تیم ملی بسکتبال پنج نفره بانوان با هدایت شایسته متشرعی در دو گروه مجزا از ابتدای سال ۹۸ در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد. پس از برگزاری این دو اردو، بر اساس نظر کادر فنی مقرر شد اردوی سوم دختران از اواخر خرداد دوباره آغاز شود.

شبنم کلاهی سرپرست تیم ملی درباره شرایط تیم گفت: بازیکنان به همراه کادر فنی در فضای مجازی با یکدیگر در ارتباطند. متشرعی در پایان هر دو اردو برنامه بدنسازی، تمرینی و تغذیه را در اختیار بازیکنان قرار داده است. آن‌ها موظف به اجرای برنامه‌ها هستند و نتایج آن را در فضای مجازی برای بنده و سرمربی تیم به اشتراک می‌گذارند. سرمربی تیم این نتایج را پس از بررسی، تایید یا رد می‌کند. همین اتفاقات باعث شده است تعاملات کادر فنی و بازیکنان هم چنان ادامه داشته باشد.

وی افزود: در این مدت دختران ما تست‌هایی داده اند و حالا ما مجموعه اطلاعاتی از شرایط آمادگی جسمانی آن‌ها داریم. در این مدت سالن حیدرنیا میزبان تمرینات دختران بسکتبالیست بود که برنامه‌های تمرینی سرمربی را اجرا و برای آمادگی بیشتر تمرین می‌کردند. به زودی هم در سالن آزادی ساعت شوت برای دختران در نظر گرفته می‌شود. شرایط حضور این بازیکنان در مجموعه بدنسازی آکادمی ملی المپیک نیز فراهم شده است.

سرپرست تیم بسکتبال پنج نفره دختران درباره زمان برگزاری اردو‌ها گفت: از اواخر خرداد و اوایل تیر اردو‌های دختران به صورت منظم برگزار می‌شود. قرار است تستی از بازیکنان گرفته شود که بر اساس نتایج آن، بسکتبالیست‌ها در دو گروه ۱۸ تایی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

کلاهی افزود: با حمایت طباطبایی رئیس و شجاعی نایب رئیس بانوان فدراسیون به دنبال حامی مالی برای تیم ملی هستیم و تا کنون صحبت‌هایی نیز شده است. باید حامی مالی داشته باشیم تا بتوانیم بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم. حتی ممکن است شرایط میزبانی برای برگزاری تورنمنت را هم پیدا کنیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت