دستگیری یک هوادار به جرم توهین به همسر ستاره رقیب!

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۱:۵۷:۲۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

دستگیری یک هوادار به جرم توهین به همسر ستاره رقیب!

یکی از هواداران قهرمان این فصل کنفرانس شرق لیگ حرفه‌ای بسکتبال NBA، به خاطر اهانت به همسر یکی از بازیکنان تیم گلدن‌استیت دستگیر شده است.

یکی از هواداران تیم بسکتبال تورونتو رپتورز در مصاحبه با شبکه سی‌پی ۲۴ کانادا به همسر استفان کری، ستاره تیم گلدن استیت اهانت کرده که این اقدام او برایش گران تمام شده و به خاطر آن بازداشت شده است.
تیم‌های تورونتو رپتوز و گلدن استیت وریرز امسال به فینال NBA راه یافته‌اند و هوادار تیم قهرمان کنفرانس شرق در اظهارنظری که جو رقابت دو تیم را ملتهب کرده، پس از بازی دوم تیم از لفظی توهین آمیز در مورد همسر ستاره تیم حریف استفاده کرد. این اقدام او بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داشت و به همین سبب او دستگیر شده و قرار است که روز سه‌شنبه هفته جاری هم محاکمه شود.
هوادار تیم رپتورز که ۲۸ سال سن دارد، در مصاحبه‌ای دیگر با نشریه تورونتو سان از اظهارات خود درباره همسر کری ابزار پشیمان کرده و مدعی شد که اظهاراتش تحت تأثیر مصرف الکل بوده است. او همچنین از خانواده کری به خاطر اظهاراتش عذرخواهی کرده است هرچند این اقدام او مانع از رفتنش به دادگاه نخواهد شد.
مصاف تیم‌های تورونتو رپتورز و گلدن‌استیت وریرز در ۴ بازی انجام شده میان آن‌ها در فینال NBA، با نتیجه ۳ بر یک به سود رپتورز در جریان است و یک پیروزی دیگر قهرمان کنفرانس شرق را به قهرمان این فصل NBA تبدیل خواهد کرد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت