تورنتو یک قدم با تاریخ سازی در NBA فاصله دارد

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۹ ۸:۵۳:۴۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تورنتو یک قدم با تاریخ سازی در NBA فاصله دارد

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال تورنتو در چهارمین دیدار از مرحله فینال لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا برابر گلدن استیت پیروز شد و در یک قدمی کسب عنوان قهرمانی قرار گرفت.

تورنتو که برای نخستین بار به فینال لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا رسیده است تاکنون به خوبی توانسته ستاره‌های گلدن استیت را مهار کند.

تورنتو تا کنون سه بار توانسته مدافع عنوان قهرمانی را مغلوب کرده و در دیدار بامداد امروز شنبه نیز توانست با درخشش کاوی لئونارد ۱۰۵ بر ۹۲ حریفش را شکست دهد و در آستانه یک تاریخ سازی قرار بگیرد.

در این دیدار کاوی لئونارد توانست ۳۶ امتیاز و ۱۲ ریباند کسب کند و ستاره میدان نام بگیرد. در کنار او پاسکال سیاکام ۱۹ امتیاز و سرجیو ایباکا که بازی را از ابتدا آغاز نکرد، ۲۰ امتیاز بدست آوردند.

در طرف مقابل بازیکنان گلدن استیت نتوانستند دومین برد تیمشان را رقم بزنند. استفان کری ۲۷ امتیاز و ۶ پاس منجربه گل داشت، کلی تامسون ۲۸ امتیاز گرفت و خبری هم از درخشش دایمون گرین نبود. گلدن استیت در این مسابقه نیز کوین دورانت ستاره مصدومش را در اختیار نداشت.

اتفاق جالب توجه بعد از این مسابقه اظهار نظر کاوی لئونارد ستاره تورنتو درباره آینده اش بود. از این بازیکن که امسال می‌تواند به تیمی دیگر بپویندد سوالی درباره فصل بعدی اش پرسیده شد که او پاسخ داد: اصلاً به بازیکن آزاد اعلام شدن علاقه‌ای ندارد. با این شرایط تورنتو این بازیکن تاثیرگذارش را از دست نخواهد داد.

بعد از این باخت رسانه‌های ورزشی و البته هواداران گلدن استیت چشم امید به کوین دورانت مصدوم بسته‌اند. رسانه‌ها نوشته‌اند که اگر این بازیکن بتواند در مسابقه بعدی به میدان برود تنها امید گلدن استیت برای ادامه رقابت در مسیر قهرمانی خواهد بود.

یکی از صحنه‌های جالب توجه مسابقه نیز برخورد فرد ون ویلت بازیکن تورنتو با بازیکن گلدن استیت بود که باعث شکسته شدن پیشانی او شد. این بازیکن پس از برخورد با خونریزی از ناحیه پیشانی سر مواجه شد و تا دقایقی روی زمین دراز کشیده تا هوشیاری کاملش را بدست بیاورد.

دیگر خبری که امروز رسانه‌های ورزشی به آن پرداخته بودند درباره دیرک نوتزیکی غول آلمانی تیم بسکتبال دالاس بود که امسال در ۴۱ سالگی بازنشته شده و حالا تصمیم دارد که شهروند آمریکا شود. این بازیکن بسکتبال در مصاحبه‌ای که گفته حتی یک درصد انگیزه برای تمرین و بدنسازی ندارد و بیشتر تمایل دارد تا کارهای شخصی اش را انجام دهد و شهروند آمریکا شود.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت