تغییر در ترکیب تیم ملی بسکتبال زنان برای جام جهانی

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۹ ۸:۵۲:۵۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تغییر در ترکیب تیم ملی بسکتبال زنان برای جام جهانی

۲ بازیکن از بین بازیکنانی که در تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران در کاپ آسیا حضور داشتند، به اردوی تیم ملی بسکتبال برای حضور در جام جهانی دعوت نشدند.

جام جهانی بسکتبال سه نفره ۱۰ روز دیگر در آمستردام پایتخت هلند برگزار می شود و تیم ملی ایران نیز باید در این رویداد شرکت کند.

ملی پوشان بسکتبال زنان کشورمان که در کاپ آسیا نتوانستند از گروه خود صعود کنند برای حضور در این رویداد جهانی وارد اردو شده اند و زیر نظر مربی تیم ملی تمریناتشان را انجام می دهند.

نیکا بیک لیک لی مربی تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران برای این اردوی آماده سازی ۶ بازیکن را دعوت کرده که در میان آنها معصومه اسماعیل زاده و مژگان خدادادی دو بازیکنی که در کاپ آسیایی به میدان رفتند، حضور ندارند.

برای اردوی آماده سازی جام جهانی شیدا شجاعی، شادی عبدالوند، یاسمن محمدی، دلارام وکیلی، کیمیا یزدانی و سعیده علی به اردو دعوت شده اند و تا بیست و ششم خرداد در اردو خواهند بود.  

سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در قسمت جام جهانی شادی عبدالوند، سعیده علی، دلارام وکیلی و معصومه اسماعیل زاده را به عنوان ملی پوشان ایران در این رویداد معرفی کرده است که به احتمال زیاد این لیست تغییر خواهد کرد.

تیم ملی بسکتبال زنان ایران در گروه C با تیم های رومانی، مغولستان، اسپانیا و جمهوری چک هم گروه است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت