پیروزی تیم های بسکتبال تالش و دنیای فلز رشت در لیگ گیلان

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۸ ۸:۵۰:۵۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پیروزی تیم های بسکتبال تالش و دنیای فلز رشت در لیگ گیلان

مسابقات بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران ، با پیروزی تیم های عقاب تالش و دنیای فلز رشت پیگیری شد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا در جریان هفته پنجم این رقابت‌ها، تیم‌ها بسکتبال عقاب تالش و مهندسین گیلان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال عقاب تالش موفق شد با نتیجه ۱۰۰ بر ۷۴ برابر حریف خود پیروزی شود.

در جریان این بازی، تیم بسکتبال عقاب تالش بر حریف خود تسلط داشت و با برتری در کوارترهای مختلف توانست ۲۶ امتیاز بیشتر از حریف خود کسب کند و به یک پیروزی ارزشمند دست یابد تا به سومین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها دست یابد.

تیم بسکتبال مهندسین گیلان نیز که پیش از این دیدار یک پیروزی و دو شکست کسب کرده بود، با واگذار کردن نتیجه این دیدار برابر عقاب تالش، متحمل سومین شکست خود شد تا یکی از تیم های انتهای جدولی گروه خود در این مسابقات باشد.

اما در دیگر بازی برگزار شده از هفته پنجم این رقابت‌ها، تیم‌های بسکتبال هیأت رودسر و دنیای فلز رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم دنیای فلز رشت موفق شد با نتیجه ۴۶ بر ۳۶ برابر حریفش به پیروزی دست یابد.

در این دیدار، تیم بسکتبال دنیای فلز رشت از فرصت‌های به دست آمده استفاده بهتری برد و در نهایت با ۱۰ امتیاز اختلاف توانست در این دیدار سخت به برتری برسد تا به دومین پیروزی خود در این رقابت‌ها دست یابد.

در جدول رده بندی این مسابقات نیز و در گروه اول، تیم‌های بسکتبال درفک گلبند رشت و صومعه سرا با چهار پیروزی متوالی و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان های اول و دوم قرار دارند و در گروه دوم نیز، تیم شهرداری لنگرود صدرنشین است و تیم عقاب تالش نیز در مکان دوم قرار دارد.

در رقابت‌های بسکتبال لیگ مردان استان گیلان جام پسران باران، ۱۱ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در دو گروه با هم رقابت می کنند که در نهایت تیم‌های اول تا چهارم هر گروه به مرحله حذفی صعود می کنند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت