«حامد حدادی» واسطه «ارسلان کاظمی» شد؟

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۳ ۹:۴۴:۴۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

«حامد حدادی» واسطه «ارسلان کاظمی» شد؟

دو ملی پوش بسکتبال در حاشیه دیدار با رئیس جمهور،​ دقایقی با رئیس کمیته ملی المپیک به طور خصوصی صحبت کردند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حامد حدادی که از تابستان قبل به طور خواسته و ناخواسته از تیم ملی بسکتبال دور بود، از چند هفته قبل مشکلات خود را با رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک مطرح کرد و جلساتی با حضور مسئولان فدراسیون و تیم‌های ملی بسکتبال در این رابطه برگزار شد. شنیده می‌شود مشکلات مربوط به حدادی در این جلسات حل شده است؛ اما ارسلان کاظمی که در سه پنجره آخر انتخابی جام جهانی جایی در ترکیب تیم ملی نداشت، هنوز وضعیت مشخصی ندارد.

هر چند جلسات کمیته ملی المپیک به شکل خصوصی برگزار شده و محتوای این جلسات به رسانه‌ها درز نکرد؛ اما گویا حدادی در این جلسات بیشتر به مشکلات خود پرداخت و بحث‌های مربوط به کاظمی چندان مطرح نشد.

با وجود این بعد از جلسه قدردانی از ورزشکاران مدال آور بازی‌های آسیایی جاکارتا، شاهدان از جلسه خصوصی ارسلان کاظمی و حامد حدادی با رئیس کمیته ملی المپیک خبر می‌دهند. دو بسکتبالیست مطرح ایران بعد از خلوت شدن مراسم به سراغ صالحی امیری رفته و دقایقی با او صحبت کردند.

هر چند محتوای این صحبت‌ها هم مشخص نیست؛ اما به نظر می‌رسد حدادی حالا واسطه کاظمی با صالحی امیری شده است تا به نوعی راه ورود این بازیکن به اردو‌های ملی باز شود.

این در حالی است که بعد از دعوت نشدن کاظمی به تیم ملی،​ حتی اعضا خانواده این بازیکن در شبکه‌های اجتماعی، مطالبی را علیه شاهین طبع سرمربی تیم ملی منتشر کردند که به نظر می‌رسد فضا را برای عضویت دوباره این بازیکن در تیم ملی سختتر کرد.

تمرینات تیم ملی بسکتبال طبق اعلام قبلی از ۱۸ خرداد در تهران آغاز می‌شود و در روز‌های آینده باید اسامی بازیکنان برای اردوی اولیه اعلام شود.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت