صومعه سرا قهرمان نیم فصل مسابقات بسکتبال لیگ بانوان گیلان شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۰:۸:۲۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

صومعه سرا قهرمان نیم فصل مسابقات بسکتبال لیگ بانوان گیلان شد

دور رفت سومین دوره رقابت های بسکتبال لیگ بانوان گیلان جام دختران باران، جمعه شب با قهرمانی تیم جوانان عادلی صومعه سرا پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در پایان نیم فصل این مسابقات، تیم بسکتبال جوانان عادلی صومعه سرا با کسب هفت پیروزی متوالی صدرنشین این رقابت ها شد و عنوان نخست نیم فصل اول این مسابقات را به خود اختصاص داد و تیم روشن رشت نیز با شش پیروزی و یک شکست در مکان دوم جدول قرار گرفت.

در بازی های انجام شده از هفته هفتم و پایانی دور رفت این رقابت ها به میزبانی تیم آرنا کاظمی رشت در خمام، تیم بسکتبال بانوان روشن رشت در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۶۰ بر ۵۶ تیم بسکتبال هیات تالش را شکست داد.

همچنین در دیگر بازی برگزار شده، تیم های همشهری آرنا کاظمی و هاپیر رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم بسکتبال بانوان آرنا کاظمی رشت در یک دیدار برتر با نتیجه ۶۹ بر ۳۱ حریفش را شکست داد.

در دیگر دیدار انجام شده، تیم های بسکتبال استودیو برنز لاهیجان و نیروی دریایی ملوان بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم استودیو برنز لاهیجان در یک بازی یک طرفه با نتیجه ۷۲ بر ۲۸ برابر حریف خود پیروز شد.

اما در یکی از حساس‌ترین بازی های این هفته، تیم های بسکتبال بانوان جوانان عادلی صومعه سرا و چای رفاه لاهیجان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم جوانان عادلی صومعه سرا با نتیجه ۶۸ بر ۶۱ برابر حریف خود به برتری دست یافت تا عنوان نخست نیم فصل اول این مسابقات را کسب کند.

خانم‌ها پریسا یعقوبی، سونیا هوشنگی، نیوشا بیگدلو، مهسا مختاری، شیرین توپچی نژاد، دیبا، ادیب و نازنین کاظم زاده به عنوان داور، هفته هفتم رقابت های بسکتبال لیگ بانوان استان گیلان را قضاوت کردند.
در سومین دوره رقابت های بسکتبال لیگ بانوان استان گیلان جام دختران باران، تیم های بسکتبال بانوان روشن رشت، استودیو برنز لاهیجان، هایپر رشت، هیات تالش، چای رفاه لاهیجان، آرنا کاظمی رشت، جوانان عادلی صومعه سرا و نیروی دریایی ملوان بندرانزلی شرکت دارند که تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها به صورت دوره ای و متمرکز با هم رقابت می کنند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت