مخالف حضور هیچ بازیکنی در تیم ملی نیستم

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۰:۴:۵۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مخالف حضور هیچ بازیکنی در تیم ملی نیستم

مهران شاهین‌طبع در خصوص شرایط تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: برخی از ملی‌پوشان با حضور در کمپ تیم‌های ملی تمریناتی را پشت سر می‌گذارند تا به آمادگی لازم دست یابند. در مورد لیست تیم ملی فعلأ به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و ان‌شاءالله ظرف روزهای آتی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال را مشخص خواهیم کرد.

وی در مورد صحبت‌های رئیس فدراسیون بسکتبال که عنوان کرده بود احترام به منافع تیم ملی از هر چیز دیگری مهمتر است، گفت: مهمتر از هر موضوعی برای ما موفقیت تیم ملی در مسابقات است و با توجه به این موضوع در خصوص بازیکنان دعوت شده تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در واکنش به این موضوع که شنیده می‌شود برخی از بازیکنان تیم ملی عنوان کرده‌اند که تیم ملی را آنها به جام جهانی برده‌اند و نباید برخی بازیکنان در ترکیب تیم ملی جایی داشته باشند، تصریح کرد: فعلأ در خصوص بازیکنان به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و نظر هر بازیکنی برای خودش قابل احترام است.

وی در مورد اینکه آیا او مخالف بازگشت چند بازیکن به ترکیب تیم ملی است یا خیر، تصریح کرد: مخالف حضور هیچ بازیکنی در ترکیب تیم ملی نیستم بلکه به دنبال این هستیم تا بهترین ترکیب را برای جام‌جهانی انتخاب کنیم.

شاهین طبع در خصوص آمادگی تیم ملی برای حضوری موفق در جام‌جهانی گفت: خوشبختانه مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تدارکات خوبی را برای ما فراهم آورده‌اند تا با بهترین وضعیت راهی جام‌جهانی شویم. نسبت به دوره‌های گذشته در این دوره هیچ مشکلی در اردوها دیده نشده و برنامه‌ریزی خوبی هم از سوی مسئولان فدراسیون بسکتبال انجام شده تا با برگزاری چند دیدار تدارکاتی بتوانیم در جام‌جهانی به نتایج خوبی دست یابیم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت