دبیر فدراسیون بسکتبال: ملی پوشان در چهار اردوی خارجی حضور می یابند

زمان درج: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۰:۲:۴۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

دبیر فدراسیون بسکتبال: ملی پوشان در چهار اردوی خارجی حضور می یابند

دبیر فدراسیون بسکتبال با بیان این مطلب که در مسیر آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی وزارت ورزش مساعدت های لازم را انجام داده است، گفت: تمام اقدامات مربوط به اعزام ملی پوشان به چهار اردوی خارجی انجام شده است.

مسعود عماری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره زمان شروع اردوهای تیم ملی و لیست نفرات دعوت شده اظهار داشت: در جریان لیست تیم ملی نیستم و این موضوع را کادر فنی تیم اعلام می کند. طبق هماهنگی ها نیز بعد از پایان تعطیلات ملی پوشان وارد اردو می شوند و زمان دقیق آن نیز اعلام می شود.

وی درباره نهایی شدن اردوهای بین المللی تیم ملی قبل از جام جهانی نیز گفت: تمام کارهای تیم ملی برای حضور در این اردوهای تدارکاتی انجام شده است و ملی پوشان در یونان، پرتغال، روسیه و تورنمت چین شرکت می کنند و سپس وارد جام جهانی می شوند.

عماری در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش با تمام این برنامه ها موافق کرده است؟ تصریح کرد: به هر حال جام جهانی با رویدادهای دیگر تفاوت دارد و قطعا در این مسیر مساعدت وزارت ورزش نیز وجود دارد و ملی پوشان در این اردوهای تدارکاتی حضور خواهند داشت.

تیم ملی بسکتبال ایران شهریور ماه باید در جام جهانی ۲۰۱۹ شرکت کند و برای رسیدن به سهمیه المپیک ۲۰۲۰ به مصاف حریفانش برود.

تیم ملی ایران در گروه سوم جام جهانی با اسپانیا، پورتوریکو و تونس پیکار می کند.

بهترین تیم آسیایی در جام جهانی جواز حضور مستقیم در المپیک توکیو را کسب خواهد کرد.

عماری در پاسخ به این سوال که روند عقد قرارداد دوباره با شرکت پیک برای تامین لباس های تیم ملی به کجا رسید؟، تصریح کرد: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. آنها ابراز تمایل کردند و علاقه دارند که دوباره با ایران قرارداد امضا کنند اما هنوز اقدام خاصی انجام نشده است. ما برنامه های مان را پیش می بریم تا زمانی که دوباره تفاهمی انجام بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که ماجرای بدهی های فدراسیون برای توپ های خریداری شده از ژاپن نیز تصریح کرد: در حال پیگیری هستیم تا موضوع را حل کنیم. هنوز درگیر ماجرا هستیم اما پیگیری های خود را انجام می دهیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت