غیبت ستاره گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب

زمان درج: ۱۳۹۸/۲/۲۴ ۱۵:۱۳:۵۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

غیبت ستاره گلدن استیت در فینال کنفرانس غرب

تهران- ایرنا- مصدومیت اجازه نمی دهد که «کوین دورانت» در نخستین مسابقه فینال کنفرانس غرب در لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا NBA به میدان برود و برابر پورتلند حاضر باشد.

به گزارش ایرنا، تیم بسکتبال گلدن استیت مدافع عنوان قهرمانی لیگ NBA در فینال کنفرانس غرب باید برابر پورتلند بازی کند که در این مسابقه «کوین دورانت» ستاره خود را در اختیار ندارد.
دورانت در مرحله نیمه نهایی آسیب دید و با نظر پزشک این تیم قطعا در دیدار نخست فینال غایب خواهد بود و حضورش در دیدارهای دوم و سوم نیز هنوز مشخص نیست. پزشک تیم گلدن استیت تاکید کرده که به احتمال فراوان و برای اینکه دورانت سلامت کاملش را بدست بیاورد او بازی دوم را نیز از دست خواهد داد.
دورانت که این روزها صحبت هایی درباره جدایی اش از گلدن استیت مطرح شده یکی از مهره های تاثیرگذار تیمش به حساب می آید و غیبت او می تواند فرصت بزرگی برای پورتلند باشد که توانسته دنور ناگتز مدعی را حذف کند و به فینال برسد.
خبر دیگری که امروز در رسانه ها مطرح شد درباره سرمربی فصل آینده فیلادلفیا است. فیلادلفیا که با قبول شکست برابر تورنتو از رسیدن به فینال کنفرانس شرق بازماند دوباره با سرمربی خود توافق کرده و قرار است «برت براون» باز هم هدایت این تیم را برعهده داشته باشد. براون از سال 2013 سرمربی فیلادلفیا است.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت