تیم بسکتبال آبی منهای نیمه جنوب

زمان درج: ۱۳۹۸/۲/۲۱ ۱۶:۳۰:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تیم بسکتبال آبی منهای نیمه جنوب

اسامی تیم ملی بسکتبال آبی (امید) ​ نشان می‌دهد که نگاه کادر فنی فقط به نیمه شمالی کشور بوده است.
   لیگ دسته یک بسکتبال فصل قبل به دو گروه شمال و جنوب تقسیم شد و هر چند شرایط برگزاری مسابقات، ​ صدای تیم‌ها را در آورده بود؛ اما سطح رقابتی تیم‌ها بالا بود و بازیکنان جوان زیادی هم در این لیگ پخش شده بودند.
اسامی تیم ملی آبی برای اردوی اصفهان امروز در دو گروه اعلام شد و صدای بسیاری از اعضا تیم‌های گروه جنوب دسته یک را در آورد. به جز تیم هیئت اصفهان که یک بازیکن دعوت شده به اردوی تیم آبی دارد، ​ از سایر تیم‌های جنوب، ​ بازیکنی به تیم آبی دعوت نشده است. در حالی که سایر بازیکنان دو گروه تیم آبی را استعداد‌های جوان تیم‌های لیگ برتری و تیم‌های گروه شمال دسته یک تشکیل می‌دهند.
   حالا سوال اینجاست که با توجه به محدودیت ۲۲ سال، ​ بازیکنان خوب حاضر در گروه جنوب به این رده سنی نمی‌خوردند یا گروه جنوب دسته یک با توجه به بعد مسافت دیده نشد؟ هر چند لیگ دسته یک چندان مورد توجه رسانه‌ها هم نیست؛ اما طبق شنیده‌ها بازیکنان خوبی در تیم‌های راه یافته به مراحل بالای لیگ جنوب حضور داشتند که در سال‌های قبل عضو تیم ملی جوانان بودند.
کادرفنی تیم آبی پارسال هم در را به روی بازیکنان مختلف باز گذاشته و چند گروه را در اردو‌های ابتدایی تیم آبی زیر نظر گرفتند. حالا با اعتراضات موجود، جای تجدیدنظر در انتخاب بازیکنان امید‌های بسکتبال وجود دارد.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت