ممنوع الفعالیت شدن یک باشگاه بسکتبال به دستور فدراسیون

زمان درج: ۱۳۹۸/۲/۲۰ ۲۳:۴۷:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ممنوع الفعالیت شدن یک باشگاه بسکتبال به دستور فدراسیون

تهران- ایرنا- باشگاه ورزشی اسلم اسپرت که به نام پگاه تهران وارد لیگ برتر بسکتبال شده و در رده های مختلف فعالیت دارد با اعلام فدراسیون و تا حل شدن مشکلاتش ممنوع الفعالیت است.

به گزارش ایرنا، برخی از بازیکنان تیم بسکتبال پگاه تهران به دلیل پرداخت نشدن دستمزدهای شان به فدراسیون بسکتبال شکایت کردند تا بتوانند از طریق فدراسیون به حقوق خود دست پیدا کنند. برهمین اساس اخباری درباره ورود فدراسیون به ماجرای این باشگاه مطرح شد که مسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال توضیحاتی درباره این تیم ارائه داد.
عماری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره این باشگاه تصریح کرد: بازیکنان تیم پگاه تهران قراردادشان را با باشگاه اسلم اسپرت بود و به دلیل پرداخت نشدن دستمزدهایشان از این تیم به فدراسیون شکایت کردند اما قراردادشان تا مهر ماه است و باشگاه می تواند اعلام کند که زمان دارد.
دبیر فدراسیون بسکتبال ادامه داد: در ابتدا نیز فدراسیون برای حمایت از باشگاه ها فشاری برای دریافت ورودی تیم ها اعمال نکرد و این تیم هنوز ورودی خودش برای لیگ برتر را هم پرداخت نکرده است. برهمین اساس ما به مساله ورود و اعلام کردیم که باشگاه اسلم اسپرت حق فعالیت در هیچ رده و مسابقات بسکتبال را ندارد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت