بازیکن شیمیدر:​ جریمه‌ای در کار نبود

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۹:۲۶:۲۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حسین زاده بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر، ​بحث جریمه در مسابقه نخست نیمه نهایی به دلیل برخورد با سرمربی تیم را رد کرد

حامد حسین زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره جریمه به دلیل بحث با مربی در آخرین مسابقه پلی آف توضیح داد:​ جریمه نبود، ​مصدومیتی داشتم و با توجه به ناراحتی کمر، کادرفنی صلاح دیدند که روز نخست نیمه نهایی بازی نکنم و گرنه مشکلی از این نظر در تیم ما نیست.
وی افزود:​ در مسابقه دوم نیمه نهایی برای کمک به تیم اضافه شدم و همه بازیکنان در کنار هم برای برد زحمت کشیدند. شرایط مسابقه نخست نیمه نهایی هم طوری بود که تیم در کوارتر‌های سوم و چهارم راه افتاد و اختلاف را با حریف کم کرد. بازیکنان در آن بازی هیچ چیز کم نگذاشتند؛ اما موفق به برد نشدیم.
حسین زاده درباره تاثیر جو حضور هواداران گرگانی در تهران گفت:​ ما در همان جو هم سوار بازی شدیم، ​ شاید کمی اوایل بازی نخست ضعیفتر بودیم. به خصوص اینکه بازیکن خارجی نیز تازه به تیم ملحق شده است و هنوز هماهنگ نبود. به نظرم در مسابقه نخست مقابل گرگان، بیشتر به اشتباهات خودمان باختیم.
بازیکن شیمیدر تهران درباره مسابقات سوم و چهارم نیمه نهایی به میزبانی گرگان تاکید کرد:​ صددرصد برای پیروزی در هر دو مسابقه می‌رویم. به نظرم تیمی برنده است که بیشتر آرامش خود را حفظ کند. جو گرگان همانقدر که خوب به نظر می‌رسد، ​گاهی علیه تیمشان هم هست.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت