در مورد حدادی و کاظمی تصمیم‌گیری می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۵ ۱۸:۸:۱۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

در مورد حدادی و کاظمی تصمیم‌گیری می‌شود

مسعود قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص آخرین شرایط تیم ملی بسکتبال اظهار داشت:  دعوتنامه ۵ کشور برای انجام بازی‌های دوستانه در اختیارمان است و باید در جلسه سازمان تیم‌های ملی آنها را بررسی کنیم تا ببینیم شرایط چگونه پیش می‌رود. اگر چه هنوز شورای برون مرزی پاسخ نهایی خود را در این خصوص به ما اعلام نکرده است.

وی ادامه داد: پس از پایان لیگ و با توجه به فرصتی که وجود دارد، ملی‌پوشان استراحت یک‌ماهه‌ای خواهند داشت و پس از آن از روز هجدهم خرداد ماه اردوی تیم ملی آغاز می‌شود. فعلاً مسابقات لیگ برگزار می‌شود و احتمال دارد با توجه به نیاز تیم ملی به پشتوانه‌سازی در صورت مشاهده استعداد خاص چند بازیکن جدید به تیم ملی دعوت شوند تا بتوانیم از همه پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

وی در خصوص این که فدراسیون قصد داشت یک تورنمنت تدارکاتی در ایران با حضور کشور‌های اروپایی برگزار کند، گفت: بله همینطور است. چون اکثر تورنمنت‌ها با فاصله زمانی کم برگزار می‌شوند به همین منظور ما قصد داریم یک تورنمنت را در کشورمان در تیر ماه برگزار کنیم. شاید از دو تیم ایرانی و سه تا چهار تیم خارجی برای برگزاری این تورنمنت استفاده کنیم هر چند که باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود. فعلأ که چیزی در این خصوص نهایی نشده، چون تیم‌ها جواب‌شان را به ما اعلام نکرده‌اند تا مطلع شویم. به هر حال در صورت اعلام آمادگی تیم‌ها این تورنمنت را شاید در تهران یا سایر استان‌های کشورمان برگزار کنیم.

وی در مورد بازگشت ارسلان کاظمی و حامد حدادی به ترکیب تیم ملی بسکتبال گفت: ان‌شاءالله در مورد حدادی و کاظمی هم جلسه‌ای را برگزار می‌کنیم و هماهنگی‌های لازم را به عمل می آوریم تا تصمیم نهایی در این خصوص گرفته و اتخاذ شود.

قاسمی در خصوص اضافه شدن آرن گرامی پور هم به ترکیب تیم ملی تصریح کرد: خوشبختانه مشکل سربازی این بازیکن برطرف شد و امیدوارم از مرحله جدید اردوی تیم ملی به جمع سایر اردونشینان اضافه شود.

سرپرست تیم ملی بسکتبال در خصوص اینکه چقدر به کسب سهمیه المپیک توسط تیم ملی بسکتبال امیدوار است، تصریح کرد: هیچ چیزی در ورزش قابل پیش‌بینی نیست و اینکه تیم ما در گروه آسان‌تری نسبت به سایر تیم‌های آسیایی قرار ندارد نمی‌تواند دلیل قانع کننده‌ای باشد. پورتوریکو تیمی است که دارای سابقه طولانی در بسکتبال است و در بیشتر مسابقات المپیک هم حضور داشته و چند بازیکن این تیم هم در لیگ NBA شاغل هستند. اسپانیا هم که در حال حاضر در جایگاه دوم رده بندی فیبا قرار دارد و همگان از کیفیت بالای این تیم به خوبی آگاه هستند. مهم این است که بازیکنان می‌خواهند فعل خواستن را صرف کنند و در بهترین شرایط ممکن مقابل حریفان‌ در جام‌جهانی دست و پنجه نرم کنیم تا به یک نتیجه خوب دست یابیم. به نظرم جلوی هیچ کدام از تیم‌ها از پیش بازنده نیستیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت