داوران در قواره بازی نبودند شیمی در شهرداری گرگان

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۵ ۷:۳۲:۳۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

داوران در قواره بازی نبودند شیمی در شهرداری گرگان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ در حالی که محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران بعد از باخت مقابل شهرداری گرگان، زمین مسابقه را به سرعت ترک کرد و در جمع خبرنگاران حاضر نشد، حمیدرضا کلاسنگیانی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با انتقاد از قضاوت داوران گفت: از فدراسیون و آبکاریان (رئیس کمیته داوران) خواهش می‌کنم داورانی را بگذارد که در قواره چنین مسابقاتی باشند، نه اینکه فقط اسم داشته باشند. داوری به جز سوت زدن، به مدیریت بازی بر می گردد. داوران امروز در حد این بازی نبودند.
وی در پاسخ به اینکه دو داور الیت در فهرست داوران امروز قرار داشتند، تاکید کرد: اگر شما گواهینامه داشته باشید و نتوانید رانندگی کنید، آن گواهینامه به چه درد شما می‌خورد؟ امیدوارم در انتخاب داوران وسواس بیشتری داشته باشند. به هرحال تیم‌هایی که به اینجا می رسند زحمات و هزینه‌های زیادی متقبل می‌شوند و درست نیست با یک اشتباه کوچک همه زحمات هدر برود.
سرمربی گرگان افزود: البته اشتباهات همه جا هست، اما ما دنبال این هستیم که شرایط داوری بهتر شود.
کلاسنگیانی با اشاره به آنالیز خوب حریف گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و با تمام احترامی که برای شیمیدر قائلم، فکر می کنم عملکرد بهتری نسبت به آن‌ها داشتیم. امیدوارم این روند را در مسابقات دیگر ادامه دهیم.
کلاسنگیانی درباره بازگشت شیمیدر در نیمه دوم و عملکرد محمد جمشیدی توضیح داد: با بالا رفتن خطاهای فردی، مجبور به تعویض بازیکنان شدیم. جمشیدی هم بازیکن توانمندی است. سعی کردیم برنامه های خود را برای آخر بازی بگذاریم و موفق به کنترل آنها و در نهایت پیروزی شدیم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت