شهرداری گرگان از سد شمیدور تهران گذشت/ آغاز و پایان رویایی شهرداری گرگان

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۵ ۷:۳۰:۲۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

شهرداری گرگان از سد شمیدور تهران گذشت/ آغاز و پایان رویایی شهرداری گرگان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، در نخستین بازی نیمه‎نهایی در یک دیدار حساس و جذاب شهرداری گرگان در خانه شمیدر تهران به مصاف این تیم رفت.

 

شهرداری گرگان در نخستین کوارتر بازی را طوفانی شروع کرد و با درخشش پری‎پتی توانست این کوارتر را با نتیجه 14 بر 22 به نفع خود به اتمام ببرد.

 

درخشش شهرداری گرگان در کوارتر دوم نیز ادامه داشت و بازی خوب بازیکنان این تیم منجر به آن شد که این تیم با نتیجه 36 بر 22 نیم نخست بازی را به نفع خود به پایان برساند.

 

نکته قابل توجه در نیم نخست بازی پرخطای دو تیم بود که منجر به آن شد که در نیم دوم بابک نظافت از شهرداری گرگان در کوارتر سوم از بازی به دلیل 5 خطا اخراج شود.

 

با آغاز نیم دوم تیم شمیدور با بازی کلاسیک خود و با تعویض بازیکنان خارجی خود توانست 30 امتیاز کسب کند و امتیازهای عقب‎مانده خود را جبران کند.

 

اما سوت داوران به مذاق تماشاگران گرگانی در کوارتر سوم خوش نیامد و با پرتاب بطری و شعار«شمیدور مافیا» اعتراض خود را به نحوه داوری نشان دادند.

 

در کواتر چهارم با 5 خطای شدن آستین و به خود آمدن بازیکنان گرگان بازی بسیار با هیجان و نزدیک دنبال شد و در نهایت در حالی که تنها یک امتیاز شهرداری گرگان تا ثانیه 18 پایانی از شمیدور جلو بود با دفاع منسجم خود توانست نخستین شکست شمیدور را در تالار بسکتبال آزادی تهران رقم بزند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت