مسابقات لیگ برتر بسکتبال گیلان با شرکت 11 تیم آغاز شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۵:۳۳:۱۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مسابقات لیگ برتر بسکتبال گیلان با شرکت 11 تیم آغاز شد

رشت - ایرنا - رقابت های بسکتبال لیگ برتر مردان استان گیلان جام پسران باران با شرکت یازده تیم از عصر جمعه با انجام یک دیدار در رشت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت ها ، 11 تیم بسکتبال از شهرهای مختلف استان گیلان در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
در گروه اول این رقابت ها ، تیم های بسکتبال درفک گلبند رشت، دنیای فلز رشت ، صومعه سرا ، لاهیجان و کوچصفهان و در گروه دوم نیز تیم های بسکتبال ملوان بندرانزلی ، تالش ، لنگرود ، اسلم اسپرت رضوانشهر و مهندسین گیلان حضور دارند.
در مسابقه افتتاحیه این دوره از رقابت ها نیز، تیم های بسکتبال درفک گلبند و دنیای فلز رشت به میزبانی تیم درفک گلبند در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت به مصاف هم رفتند.
در این دیدار، تیم بسکتبال درفک گلبند رشت برتر از حریف خود ظاهر و سزانجام در یک بازی برتر موفق شد با نتیجه 79 بر 38 تیم بسکتبال دنیای فلز رشت را شکست دهد تا با پیروزی این رقابت ها را آغاز کند.
در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها نیز، تیم های اول تا چهارم هر گروه به مرحله دوم و حذفی این مسابقات راه خواهند یافت تا در نهایت چهره تیم های برتر رقابت های بسکتبال لیگ مردان گیلان جام پسران باران مشخص شود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت