سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی: مشایخی فرار نکرد و مصدوم شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۲ ۱۳:۴:۱۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی: مشایخی فرار نکرد و مصدوم شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی درباره مصدومیت ملی پوش تیمش، گفت: «سجاد مشایخی» به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، نیاز به یک هفته استراحت دارد.

«مهران حاتمی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره مصدومیت بازیکن ملی پوش پتروشیمی، اظهار کرد: مشایخی در دیدار برابر نیروی زمینی آسیب دید و با نظر دکتر تنها یک هفته نیاز به استراحت دارد تا دوباره به جمع تیم اضافه شود و به احتمال زیاد به ادامه مسابقات لیگ برتر خواهد رسید.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی ادامه داد: متاسفانه مشایخی با بدشانسی آسیب دید و یک بازیکن سنگین وزن حریف به روی او افتاد و مشایخی نیز فرصتی برای فرار نداشت و آسیب دید.
وی درباره دیدار با نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر، بیان کرد: بازی حساس و دشواری در این مرحله داریم. تقابل دو تیم هم استانی حساسیت های خودش را دارد و قطعا در این مرحله که دو تیم با اوج قدرت به مصاف هم می روند، حساسیت کار بیشتر هم خواهد شد.
حاتمی افزود: همیشه رقابت این 2 تیم جذاب بوده و امیدوارم که این شرایط تکرار شود و مردم خوزستان شاهد دیداری خوب و لذت بخش باشند.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی از عملکرد بازیکن خارجی تیمش «هروه پولکو» ابراز رضایت کرد و گفت: او تعصب زیادی به تیم دارد و به همین دلیل سریع با تیم هماهنگ شد و جایگاه خوبی بین دیگر بازیکنان دارد.
وی در خصوص پیش بینی خود از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر، بیان کرد: هم اکنون در مرحله نیمه نهایی هستیم و اصلا نمی توان درباره دیدارهای این مرحله پیش بینی داشته باشیم. اکنون تمام تمرکز ما به دیدار با نفت آبادان است و به فینال فکر نمی کنیم.
حاتمی در ادامه به وضعیت تیم ملی بسکتبال در جام جهانی اشاره کرد و در پاسخ به این سوال که گروه تیم ملی را چطور ارزیابی می کند؟ تصریح کرد: اسپانیا که شرایط خودش را دارد و اکنون خیلی ها درباره پورتوریکو صحبت می کنند. با این حال نباید تونس را هم دست کم بگیریم. این تیم بازیکن شاغل در لیگ NBA دارد و به نظرم کار دشواری در جام جهانی داریم.
سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال در پایان گفت: امیدوارم که شرایط خوبی برای تیم ملی در مسیر جام جهانی مهیا شود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت