رقابت سه تیم برای رسیدن به پلی آف NBA

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۵۳:۱۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رقابت سه تیم برای رسیدن به پلی آف NBA

تهران - ایرنا - با اینکه تکلیف کنفرانس غرب در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا مشخص شده اما رقابت در کنفرانس شرق ادامه دارد. سه تیم در تلاش هستند تا به پلی آف صعود کنند.

به گزارش ایرنا، تنها دو روز تا پایان مرحله مقدماتی رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا باقی مانده و وضعیت هشت تیم راه یافته به مرحله پلی آف در کنفرانس غرب مشخص شده اما رقابت در کنفرانس شرق همچنان ادامه داد. هم اکنون سه تیم در کنفرانس شرق شانس صعود به پلی آف دارند و رقابت خود در دو روز آینده این مسابقات برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد.
در رده بندی کنفرانس شرق دیتروید، شارلوت و میامی هشتم، نهم و دهم هستند و رقابتشان برای رسیدن به پلی آف ادامه دارد. وضعیت هفت تیم اول مشخص است و تنها یک تیم از این سه تیم مجوز حضور در مرحله پلی آف را کسب می کند.
در کنفرانس شرق، میلواکی، تورنتو، فیلادلفیا، بوستون، ایندیانا، بروکلین و اورلاندو به عنوان هفت تیم اول به پلی آف صعود کرده اند و وضعیت تیم هشتم نیز در 2 روز باقی مانده مرحله مقدماتی مشخص می شود. کلیولند از جمله تیم هایی است که نتوانست در این کنفرانس به پلی آف برسد.
نکته جالب توجه صعود بروکلین به پلی آف لیگ NBA بود. این تیم بعد از فصل 2014 – 2015 به این مرحله نرسیده بود.
در کنفرانس غرب لیگ وضعیت هشت تیم راه یافته به مرحله حذفی مشخص شده است. گلدن استیت، دنور، هیوستون، پورتلند، یوتا، اوکلاهاما سیتی، سن آنتونیو و لس آنجلس کلیپرز به پلی آف صعود کرده اند. لس آنجلس لیکرز هم با لبرون جیمز از رسیدن به پلی آف این کنفرانس بازماند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت