مهار بازیکن صربستانی «شیمیدر» کار سختی است/ قول می‌دهم با قدرت بجنگم

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۴۲:۱۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بازیکن صربستانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: را خیلی خوب می‌شناسیم بازیکن بسیار توانمند و خوبی و مهار کردنش سخت است.

نیکولا دراگوییچ امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در حاشیه نخستین تمرینش با تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار کرد: دو روزی که در ایرانم مردم خیلی گرم با من برخورد می‌کنند و خوش‌آمدگویی خیلی خوبی از من داشتند.

وی ادامه داد: می‌دانم که تیم بسکتبال شهرداری گرگان در ایران زبانزد است و بهترین هواداران ایران را دارد و با هر کسی که صحبت می‌کنم همه می‌گویند برداشت این است که من به این تیم کمک کنم تا به فینال برسد.

بازیکن صربستانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه تیم در فصل جاری، خاطرنشان کرد: به نظرم باید مرحله به مرحله و گام به گام پیش برویم ولی در کل آرزوی موفقیت برای تیم دارم و امیدوارم در این مرحله بهترین نتیجه را داشته باشیم.

دراگویچ درباره بازیکن صربستانی تیم بسکتبال «شیمیدر» تهران که شنبه شهرداری گرگان باید با این تیم بازی کند، تاکید کرد: همدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم و از 11 سالگی و به مدت 20 سال است که همدیگر را می‌شناسیم و در نسل جوانی که در صربستان بوده در رده‌های پایه تیم ملی هم‌تیمی بوده‌ایم.

وی گفت: بازیکن بسیار توانمند و خوبی است و در یک سال اخیر دچار مصدومیتی شده بود اما تمرینات بسیار سختی را پشت سر گذاشت و دیروز برای شیمیدر بازی کرد.

بازیکن صربستانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: به واقع متوقف کردنش سخت است و همیشه برای تیم‌های مقابلش دردسرساز بود و امیدوارم که بتوانیم مهارش کنیم.

دراگویچ درخصوص بسکتبال ایران بیان کرد: نقطه مثبت بسکتبال ایران این است که تیم ملی بسکتبال این کشور به جام جهانی راه یافته و در گروه خوبی هم قرار گرفته و دوستان صربستانی‌ام که در گذشته در ایران بوده‌اند هم می‌گویند مردم ایران بسیار گرم و دوست داشتنی هستند و بسکتبال گرمی هم دارند و از زمانی هم که به ایران آمدم هر دو مورد را کامل لمس کردم.

وی خطاب به هواداران بسکتبال شهرداری گرگان، تصریح کرد: از تمام تماشاگران می‌خواهم که به تهران بیایند و در سالن ما را تشویق کنند چون برداشت من این است که در تغییر نتیجه بازی موثر هستند.

بازیکن صربستانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص احتمال صعود بسکتبال شهرداری گرگان به رقابت‌ها غرب آسیا و قولش برای رسیدن به این نتیجه، اظهار کرد: نمی‌توانم قول مطلق صعود به غرب آسیا را بدهم اما این قول را می‌دهم که تمام وجودم را برای این بازی‌ها بگذارم و با تمام توان برای این تیم تلاش کنم.

گفتنی است، تیم بسکتبال شهرداری گرگان شنبه هفته آینده در دیدار نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور در تهران به مصاف تیم «شیمیدر» خواهد رفت.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت