ترکیه و مونته نگرو حریفان احتمالی بسکتبال ایران قبل از جام جهانی

زمان درج: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۹:۴:۲۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ترکیه و مونته نگرو حریفان احتمالی بسکتبال ایران قبل از جام جهانی

تهران - ایرنا - فدراسیون بسکتبال ایران برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی قبل از جام جهانی 2019 وارد عمل شده و موافقت مسئولان ترکیه و مونته نگرو را برای دیدار گرفته است.

به گزارش ایرنا، تیم ملی بسکتبال ایران شهریور امسال باید در جام جهانی 2019 به میدان برود. ایران در گروه سوم این رویداد با اسپانیا، تونس و پورتوریکو قرار دارد که برای رقابت با این حریفان و موفقیت در کسب سهمیه المپیک 2020 برنامه ریزی هایش را آغاز کرده است.
پیش از این سرمربی تیم ملی از شروع مذاکرات با کشورهای مختلف خبر داده بود و فدراسیون نیز تاکید داشت که به دنبال برگزاری دیدارهای دوستانه قبل از جام جهانی است که گویا مذاکرات با ترکیه و مونته نگرو جواب داده و توافقات اولیه نیز حاصل شده است.
ترکیه در گروه E مسابقات باید با آمریکا، ژاپن و جمهوری چک بازی کند و مونته نگرو نیز در گروه F به مصاف برزیل، نیوزلند و یونان پیکار خواهد کرد.
البته با نزدیک شدن به جام جهانی و اردوهای تیم های ملی کشورهای مختلف برنامه ریزی ها دقیق خواهد شد و کشورها حریفان تدارکاتی خود را بر اساس گروهشان در جام جهانی انتخاب می کنند و باید دید آیا این دو کشور در نهایت بازی دوستانه با ایران را انتخاب خواهند کرد یا نه.
پیش از این فدراسیون بسکتبال از نتایج رایزنی با سفیر صربستان در ایران برای برگزاری دیدارهای دوستانه نیز خبر داده بود و باید دید آیا تیم ملی قبل از جام جهانی با این کشور هم رقابتی دوستانه خواهد داشت یا این موضوع نیز مثل دیگر وعده ها در حد حرف در بسکتبال ایران باقی می ماند.
تیم ملی بسکتبال ایران در جام جهانی 2019 نسبت به دیگر حریفان آسیایی کار نسبتا آسانی دارد و می تواند سهمیه مستقیم حضور در المپیک 2020 را کسب کند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت