باختی دیگر برای لیکرز این بار بدون پادشاه

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۹:۵۵:۲۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

باختی دیگر برای لیکرز این بار بدون پادشاه

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در غیاب ستاره خود لبرون جیمز به مصاف دیترویت رفت و شکستی دیگر را تجربه کرد.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز با هشت مسابقه ادامه پیدا کرد که در جریان این دیدارها لس آنجلس لیکرز بازهم باخت و تیم های هیوستون، فیلادلفیا و سن آنتونیو برابر حریفان خود به برتری رسیدند. 
در جریان دیدارهای امروز لس آنجلس لیکرز به مصاف دیترویت رفت و با نتیجه 111 بر 97 تن به شکست داد. در این مسابقه لبرون جیمز ستاره لیکرز نتوانست به دلیل بیماری تیمش را همراهی کند و بازهم شاهد باخت زرد پوشان لیکرز بود. در این مسابقه جاوالی مک گی با کسب 20 امتیاز و 13 ریباند بهترین بازیکن لیکرز بود. 
در دیگر دیدار برگزار شده هیوستون راکتز در مصاف با فینیکس سانز توانست با درخشش جیمز هاردن 108 بر 102 پیروز شود. جیمز هاردن ستاره هیوستون در این مسابقه نیز درخشید و توانست کارش را با کسب 41 امتیاز، 9 ریباند و 11 پاس منجربه گل به پایان برساند و بهترین بازیکن میدان شود. کریس پائول دیگر ستاره هیوستون در این دیدار استراحت کرد و به میدان نرفت. 
فیلادلفیا دیگر تیم برنده امروز بود که در مصاف با ساکرامنتو توانست 123 بر 114 به برتری برسد. برای فیلادلفیا جوئل امبیدی و جیمی باتلر مثل همیشه درخشیدند. امبیدی با کسب 21 امتیاز و 17 ریباند بهترین بازیکن میدان و تیمش بود. در کنار او باتلر نیز 22 امتیاز، 6 ریباند و 7 پاس منجربه گل ثبت کرد. 
در دیگر دیدارهای برگزار شده سن آنتونیو 109 بر 83 نیویورک را برد و هفتمین برد پیاپی اش را کسب کرد و میلواکی 113 بر 98 برابر میامی به برتری رسید. 
نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
شارلوت 116- واشنگتن 110
پورتلند 122 – نیواورلانز 110
شیکاگو بولز 121 – لس آنجلس کلیپرز 128Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت