جیمز خطاب به جردن: همیشه می خواستم مثل تو باش

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۱:۱۱:۲۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

جیمز خطاب به جردن: همیشه می خواستم مثل تو باش

تهران- ایرنا- هرچند «لبرون جیمز» در ترکیب تیم لس آنجلس لیکرز به مرحله پلی آف NBA نرسید، اما رکوردهای زیادی را جابه جا کرد که آخرین آن مربوط به «مایکل جردن» افسانه ای بود.

به گزارش روز جمعه ایرنا، رقاب های بسکتبال حرفه ای آمریکا با برگزاری 2 مسابقه همراه بود که در جریان این دیدارها اوکلاهاما و میلواکی برابر حریفان خود به برتری رسیدند.
اوکلاهاما در وقت اضافه پورتلند را شکست داد و میلواکی توانست از سد ایندیانا عبور کند، اما این مسابقات کاملا تحت تاثیر اتفاق هایی پیرامون 2 ستاره NBA بود. 
خبر جالب توجه امروز درباره لس آنجلس لیکرز تیم ناکام این فصل و لبرون جیمز بود. مایکل جردن ستاره افسانه ای آمریکا پس از اینکه لبرون جیمز توانست جایش را در لیست امتیازآورترین بازیکنان تاریخ NBA بگیرد به او تبریک گفت. او عملکرد لبرون جیمز در بسکتبال آمریکا را نیز فوق العاده توصیف کرده است. 
پس از این موضوع ستاره لیکرز که فصل بدی را پشت سر گذاشت به شدت از جردن افسانه ای تمجید کرد.
وی خطاب به مایکل جردن نوشت: افتخارات زیادی در دوران ورزشی ام کسب کرده ام، اما این افتخارات و رنکینگ ها زمانی بالا می رود که همراه با قهرمانی باشد. برای کودکی از آکرون (شهری در آمریکا) که به فردی تاثیرگذار و الهام بخش نیاز داشت، مایکل جردن بهترین بود. من او را تماشا می کردم، می خواستم مثل او بازی کنم، می خواستم مثل او شوت بزنم، تلاش می کردم اسلم دانک هایم شبیه به او باشد، می خواستم کفش هایی شبیه به او به پا کنم و مثل او مورد توجه کودکانی باشم که در سالن مسابقه حضور دارند.
لبرون جیمز همچنین پیام تشکری بر روی کفش ورزشی خود خطاب به مایکل جردن نوشت.
در جریان دیدارهای امروز، اوکلاهاما در مصاف با پورتلند با نتیجه 129 بر 121 به برتری رسید. این دیدار در وقت قانونی 113 بر 113 به تساوی کشیده شد که در وقت اضافه اوکلاهاما توانست برد را برای خودش رقم بزند.
«پائول جرج» با 32 امتیاز، 14 ریباند و 6 پاس منجربه گل بهترین بازیکن اوکلاهاما بود. درخشش او در کنار 37 امتیاز و 7 ریباند راسل وست بروک نقش زیادی در برد این تیم داشت.
در طرف مقابل نیز «دامیان لیلارد» 51 امتیاز، 5 ریباند و 9 پاس منجربه گل داشت، اما عملکرد فوق العاده او نتوانست باعث پیروزی پورتلند شود. 
در تقابل تیم های کنفرانس شرق صدرنشین برنده بود. میلواکی توانست با نتیجه 117 بر 98 ایندیانا را شکست دهد و چهل و نهمین بردش در این فصل را جشن بگیرد. در این دیدار نیز «جیانیس آنتتوکونمپو» ستاره یونانی میلواکی بهترین بود. او 29 امتیاز، 12 ریباند و 5 پاس منجربه گل داشت. 
خبر جالب توجه دیگری نیز در رسانه ها منتشر شد. این خبر درباره تصمیم جالب توجه «وینس کارتر» فوروارد قدرتی آتلانتا بود که اعلام کرده تصمیم دارد یک فصل دیگر بازی کند. این بازیکن 42 ساله که از سال 1998 وارد این لیگ شده و در المپیک 2000 سیدنی با تیم ملی آمریکا به مقام قهرمانی رسیده، می خواهد یک سال دیگر بازی کند. Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت