تمجید سرمربی دانشگاه آزاد از بازیکنان

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۷:۱:۵۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تمجید سرمربی دانشگاه آزاد از بازیکنان

سرمربی تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد بعد از پیروزی در مسابقه دوم فینال گفت: هر بازیکنی را به زمین فرستادم، عالی بازی کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آزاده زمانپور بعد از پیروزی در مسابقه دوم فینال مقابل نامی نو در جمع خبرنگاران گفت: کوارتر نخست تمرکز لازم را نداشتیم، اما خوشبختانه از کوارتر دوم به تدریج بازی را گرفتیم و در نهایت برنده شدیم. امیدوارم در بازی فردا هم موفق باشیم.
سرمربی تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد افزود: سعی کردم در دقایقی به بازیکنان اصلی استراحت بدهم، اما هر بازیکنی که وارد زمین می‌شد، خوب عمل می‌کرد. 
سرمربی دانشگاه آزاد با تمجید از بازیکنان خود گفت: زهرا عدالت که در طول فصل کمتر از ۱۰ دقیقه بازی می‌کرد، امروز مقابل نامی نو بی نظیر بود. شیدا شجاعی و آینا گوکوا هم عالی بودند و در مجموع همه بازیکنان پر انگیزه بازی کردند.
زمانپور درباره تیم نامی نو تأکید کرد: دفاع این تیم متمرکز است. آینا بازیکن خارجی ما را دو یا سه نفر دفاع می‌کنند که البته برای او برنامه ریزی داشتیم تا عملکرد خوبی داشته باشد. 
سرمربی دانشگاه آزاد درباره اعتراض به داوری گفت: فقط در صحنه خطای چهارم شیدا شجاعی ناراحت شدم، چون در واقع خطا نبود. به هر حال مربی همیشه اعتراض به داوری دارد و این بحث‌ها در جریان بازی پیش می‌آید.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت