ترکیب پتروشیمی برای رقابت های بسکتبال غرب آسیا مشخص شد

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۶:۵۷:۴۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ترکیب پتروشیمی برای رقابت های بسکتبال غرب آسیا مشخص شد

تهران- ایرنا- ترکیب 12 نفره تیم بسکتبال پتروشیمی برای حضور در رقابت های غرب آسیا مشخص شد و این تیم برخلاف سال گذشته، تیمی جوان تر دارد و تنها از وجود یک بازیکن خارجی بهره می برد.

به گزارش ایرنا، دو تیم بسکتبال پتروشیمی و شیمیدر نماینده های ایران در رقابت های غرب آسیا هستند و برخلاف شیمیدر که این روزها وضعیت مشخصی ندارد و هنوز ترکیبش هم اعلام نشده، تیم جنوبی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی آماده حضور در این رقابت ها است و ترکیبش را مشخص کرده است. 
طبق اعلام کادر فنی این تیم، میثم میرزایی، پویا یخچالی، فرید اصلانی، سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، اصغر کاردوست، روزبه ارغوان، سجاد پذرفته، نوید رضایی فر، اشکان خلیلی نژاد، ارسلان کاظمی و هروه پولکو بازیکنانی هستند که در رقاب های غرب آسیا حضور خواهند داشت.
پتروشیمی امسال با هدایت مهران حاتمی کارش را آغاز کرده است و در همان ابتدا با 7 بازیکن و بدون یار خارجی قهرمان باشگاه های آسیا شد. پتروشیمی که سال گذشته با هزینه های بسیار زیاد از رسیدن به فینال لیگ هم بازماند و در نهایت سوم شد، حالا برای دفاع از عنوان قهرمانی اش در غرب آسیا راهی عراق خواهد شد. 
رقابت های غرب آسیا از 19 تا 23 اسفند در بغداد عراق برگزار می ‌شود و تیم پتروشیمی در گروه دوم با قلندیا فلسطین و نفت بغداد همگروه است.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت