شهرداری گرگان برای پیروزی مقابل ذوب آهن لحظه شماری می کند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۲:۵۷:۳۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

شهرداری گرگان برای پیروزی مقابل ذوب آهن لحظه شماری می کند

گرگان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت که تیمش برای حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر کشور به پیروزی در مسابقه حساس و سرنوشت ساز فردا مقابل ذوب آهن احتیاج دارد و برای کسب آن لحظه شماری می کند.

حمیدرضا کلاسنگیانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیچ کدام از بازی های لیگ برتر برای تیم ها آسان نیست و اما جدال با تیم مدعی ذوب آهن دشوار و پیروزی در آن نیازمند تلاش حداکثری بازیکنان و کادر فنی و حمایت بیشتر هواداران است.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط جدول، در صورت صعود به مرحله پلی آف باز هم باید به مصاف ذوب آهن برویم و این ویژگی، حساسیت بازی فردا را چند برابر بیشتر کرده است.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان افزود: یکی از دلگرمی های همیشگی تیم شهرداری، حضور پرتعداد هواداران و تشویق های آنان در همه بازی ها به خصوص مسابقات سرنوشت ساز است که علاوه بر افزایش روحیه بازیکنان خودی، فشار بازی را در تیم حریف افزایش داده و کار را برای آنان سخت خواهد کرد.
کلاسنگیانی ادامه داد: در بازی گذشته مقابل پتروشیمی به بازیکنان اصلی تیم استراحت دادیم و با آمادگی کامل به مصاف ذوب آهن می رویم.
وی به شرایط بازی فردای تیمش اشاره کرد و گفت: همه بازیکنان حتی عدنان دورقی که دچار پارگی جزیی در دست شده به بازی فردا مقابل ذوب آهن خواهد رسید. 
تیم بسکتبال شهرداری گرگان که با 23 امتیاز از 14 بازی (9 برد و 5 باخت) رتبه چهارم جدول 9 تیمی را به خود اختصاص داده و فردا از ساعت 16 در سالن امام خمینی میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.
مطابق قانون فدراسیون بسکتبال، برگزاری بازی در مرحله پلی آف بدون قرعه کشی بوده و تیم ها مطابق جایگاه جدول رده بندی با هم دیدار می کنند.
بر این اساس، تیم اول با هشتم، تیم دوم با هفتم، تیم سوم با ششم و تیم پنجم و چهارم در مرحله پلی آف به مصاف هم می روند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت