تقابل حساس بسکتبالی ها در شمال و جنوب کشور

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۲:۲۵:۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تقابل حساس بسکتبالی ها در شمال و جنوب کشور

تهران - ایرنا - آبادان و گرگان در هفته هفدهم لیگ برتر بسکتبال میزبان دو مسابقه حساس هستند و همه نگاه ها را به سمت خود کشانده اند.

به گزارش ایرنا، هفته هفدهم لیگ برتر بسکتبال فردا پنجشنبه با چهار دیدار به میزبانی شهرهای تهران، گرگان، آبادان و مشهد برگزار خواهد شد و در حساس ترین دیدار و در شهرآورد خوزستان، پتروشیمی صدرنشین لیگ برابر پالایش نفت آبادان قرار می گیرد.
تقابل پتروشیمی و نفت آبادان به عنوان دو مدعی قهرمانی لیگ همیشه جذابیت های خاص خود را دارد. دو تیم در دور رفت نیز مسابقه ای نزدیک داشتند که در پایان ماهشهری ها برنده شدند، اما در این هفته نفت آبادان میزبان است و پس از باخت به شیمیدر نمی خواهد باختی خانگی نیز تجربه کند و از کورس مدعیان عقب بماند. 
در دیگر مسابقه، شهرداری گرگان میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود. گرگانی ها در دیدار قبلی خود برابر پتروشیمی به نفرات اصلی شان استراحت دادند تا برای رقابت خانگی با ذوب آهن آماده شوند و حال باید دید شکست سنگین برابر پتروشیمی ارزش این تصمیم را داشت یا نه. البته ذوب آهن دیگر مثل اوایل فصل نیست و با هماهنگ تر شدن بازیکنانش به تیمی قدرتمند تبدیل شده است و به همین دلیل تقابل این دو تیم هم می تواند هفته جاری لیگ را جذاب تر کند.
سالن آزادی تهران میزبان شهرآورد پایتخت است و نیروی زمینی به مصاف پگاه تهران می رود. هر قدر که از لیگ می گذرد نیروی زمینی با از دست دادن بازیکنانش که دوران سربازی خود را تمام کرده اند ضعیف تر شده و از طرف دیگر پگاه توانسته شرایط بهتری بدست آورد. باید دید آیا نیروی زمینی برد در دور رفت را جبران می کند یا این مرتبه تسلیم دیگر تیم تهرانی لیگ می شود. 
آخرین مسابقه هفته هفتم نیز بین دو تیم آویژه صنعت مشهد و رعد پدافند دزفول است. مشهدی ها در خانه به دنبال امتیاز کامل مسابقه هستند.
برنامه هفته هفدهم لیگ بسکتبال به این شرح است:
نفت آبادان - پتروشیمی
شهرداری گرگان - ذوب آهن
آویژه صنعت مشهد - رعد پدافند
نیروی زمینی - پگاه تهرانShare
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت