پيروزي ميليمتري ميامي مقابل گلدن استيت با درخشش دوين ويد/ برد خانگي لس آنجلس ليکرز برابر نيواورلينز پليکانز

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۱۶:۱۰:۴۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پيروزي ميليمتري ميامي مقابل گلدن استيت با درخشش دوين ويد/ برد خانگي لس آنجلس ليکرز برابر نيواورلينز پليکانز

خبرگزاري آريا- تيم ميامي هيت موفق شد در يکي از جذاب ترين بازي هاي بامداد امروز بسکتبال NBA، تيم گلدن استيت را با نتيجه 126-125 شکست دهد.
به گزارش آريا، در يکي از ديدارهاي جذاب بسکتبال nba، تيم ميامي مقابل گلدن استيت نمايش متفاوتي از خود نشان داد. تيم ميامي که در خانه بازي مي کرد از همان ابتداي کوارتر اول نمايش بهتري نسبت به حريف داشت. اين تيم با بازي هجومي و خوب خود توانست کوارتر اول را 32-22 به سود خود خاتمه دهد. کوارتر دوم بازي کمي نزديک تر شد اما باز هم تيم ميامي در فاز هجومي بهتر از گلدن استيت نشان داد و در پايان توانست اين کوارتر را 42-37 به سود خود پايان دهد. در کوارتر سوم و چهارم تيم گلدن استيت در روز کم فروغ ستارهاي خود بهتر از حريف نشان داد و اين دو کوارتر را به سود خود به پايان رساند اما در نهايت اين برتري مانع شکست جنگجوها در اين بازي نشد. در حالي که در دقايق پاياني بازي گلدن استيت 123-125 پيش بود پرتاب 3 امتيازي زيباي ويد که در حالت نا متعادلي نيز قرار داشت توانست در نهايت باعث پيروزي 126-125 ميامي شود.

لس آنجلس ليکرز در خانه و استاپلس سنتر موفق به شکست نيواورلينز پليکانز شد. در ديدارهاي صبح امروز و از سري رقابت هاي بسکتبال NBA، دو تيم لس آنجلس ليکرز و نيواورلينز پليکانز، برابر يکديگر قرار گرفتند که در پايان، اين تيم ميزبان و رده دهم کنفرانس غرب بود که با نتيجه 125-119 به پيروزي رسيد. ليکرز در حضور ستارگانش و در شبي که لبران جيمز درخشش خاصي داشت موفق به شکست نيواورلينز پليکانز با آنتوني ديويس شد تا به نوعي انتقام شکست چند روز پيش خود را مقابل اين تيم نيز گرفته باشد. در آن ديدار ليکرز در خانه نيواورلينز، بازي را واگذار کرده بود. لبران جيمز با 33 امتياز و جوليوس راندل از نيواورلينز با 35 امتياز بهترين بازيکنان اين ديدار لقب گرفتند.
ميهمان بازي را بهتر آغاز کرد و آنتوني ديويس از روي پاس جوليوس راندل توانست اولين امتيازات اين ديدار را به نام خود و نيواورلينز پليکانز ثبت نمايد. در کوارتر اول بازي بيشتر در دست ليکرز بود و اين تيم با بازي خوب جيمز و کوزما توانست به برتري 35-28 در کوارتر نخست دست يابد. در کوارتر دوم اما برخلاف دوازده دقيقه نخست، بازي بسيار نزديکي را شاهد بوديم که در نهايت اين نيواورلينز بود که با يک امتياز اختلاف توانست، ليکرز را با نتيجه 28-29 شکست دهد. نيمه اول اين بازي با حساب 63-57 به سود لس آنجلس ليکرز به پايان رسيد.
نيمه دوم از راه مي رسد و برخلاف انتظارات اين نيواورلينز پليکانز است که با الفريد پيتون و آنتوني ديويس بازي خوبي را در کوارتر سوم به معرض نمايش مي گذارد. ميهمان موفق مي شود با نتيجه 32-35 اين کوارتر را به نفع خود به پايان برساند. کوارتر پاياني از راه مي رسد و لس آنجلس ليکرز که نمي خواهد در استاديوم خانگي خود و جلوي ديدگان هوادارانش شکست بخورد، بازي را بهتر آغاز مي کند. امتيازات خوبي که جوال مگي و جيمز در کوارتر پاياني به دست مي آورند، باعث مي شود تا ليکرز کوارتر چهارم را با حساب 30-27 به سود خود به پايان برساند. سرانجام در يک بازي نزديک و تماشايي، لس آنجلس ليکرز با نتيجه 125 به 119 به برتري دست مي يابد تا با اين برد به سي امين پيروزي فصل خود دست يابد. نيواورلينز پليکانز هم با اين نتيجه، سي و ششمين باخت خود را دشت کرده و در رتبه سيزدهم منطقه کنفرانس غرب قرار مي گيرد.

از سري رقابتهاي بسکتبال nba، تيم هاي شارلوت هورنتس و هيوستون راکتس به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه113-118 به سود هيوستون به پايان رسيد. کوارتر نخست اين ديدار را شارلوت بهتر آغاز کرد و در مواقعي 6 امتياز هم از هيوستون پيش افتاد اما هيوستون با درخشش کريس پال به بازي برگشت و موفق شد اين کوارتر را 33-41 به سود خود به پايان برساند. هيوستون ترک عادت نکرد و بازهم پس از افزايش اختلاف امتيازي به 16 امتياز، اين اختلاف را از دست داد و حتي 7 امتياز هم از حريف خود در پايان نيمه عقب افتاد. کوارتر دوم با جادوي کمبا واکر با نتيجه 69-62 پيروز شد.
کوارتر سوم را هيوستون خوب آغاز نکرد اما رفته رفته درخشش هاردن و تاکر سبب شد تا اين تيم اختلاف امتيازي را کمتر کند و با نتيجه 28-25 در اين کوارتر پيروز شود.
در کوارتر پاياني، دفاع عالي از هيوستون سبب شد تا شارلوت در امتياز گيري موفق نباشد. موتور  جيمز هاردن در اين کوارتر روشن شد و همين امر سبب شد که هيوستون بازي باخته را با برد عوض کند. اين کوارتر با نتيجه 28-19 به سود راکتس به پايان رسيد. کمبا واکر با کسب 35 امتياز، 4 ريباند و 4 پاس منجر به گل ستاره ميدان بود. واکر در نيمه نخست 27 امتياز کسب کرد! از سوي ديگر، جيمز هاردن با کسب 30 امتياز، 4 ريباند و 7 پاس منجر به ول، ستاره راکتس بود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت