باختی دیگر برای لیکرز و فشارهای زیاد بر روی پادشاه

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۸:۴۲:۱۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

باختی دیگر برای لیکرز و فشارهای زیاد بر روی پادشاه

تهران- ایرنا- لس آنجلس لیکرز در شبی که لبرون جیمز برایش درخشید برابر آتلانتا باخت. این باخت زمانی تلخ شد که هواداران حریف با تشویق ستاره سابق لیکرز، لبرون جیمز را تحت فشار قرار دادند.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز چهارشنبه با پنج مسابقه ادامه پیدا کرد که در جریان این دیدارها لس آنجلس لیکرز و فیلادلفیا باختند و گلدن استیت و بوستون نیز به برتری رسیدند. در حساس ترین مسابقه امروز فیلادلفیا و بوستون به مصاف هم رفتند که در انتهای این مسابقه بوستون توانست در غیاب ستاره خود کایری ایروینگ و البته با درخشش آل هورفورد 112 بر 109 پیروز میدان شود. 
هورفورد در این مسابقه 23 امتیاز، 8 ریباند و 5 پاس منجر به گل داشت. در طرف دیگر میدان جوئل امبیدی در شبی که 23 امتیاز، 14 ریباند و 3 پاس منجر به گل داشت و درخشید متهم به فحاشی شد. رسانه های مختلف نوشته اند که این بازیکن فیلادلفیا پس از پایان رقابت به داور ناسزا گفته است. البته او بعد از بازی توضیح داده که فشار مسابقه بالا بوده و در ثانیه پایانی بازی اشتباهی احمقانه انجام داده است. در این دیدار جیمی باتلر دیگر بازیکن توانمند فیلادلفیا نیز 22 امتیاز و 9 ریباند ثبت کرد. 
در دیگر مسابقه گلدن استیت مدافع عنوان قهرمانی و صدرنشین کنفرانس غرب توانست چهل و یکمین پیروزی خود را کسب کند. این تیم برابر یوتاجاز به میدان رفت و با درخشش استفان کری 115 بر 108 به برتری رسید. کری در این مسابقه 24 امتیاز، 5 ریباند و 4 پاس منجر به گل ثبت کرد. در کنار او کوین دورانت 28 امتیاز و 7 پاس منجر به گل داشت و کلی تامسون نیز 22 امتیاز گرفت. 
لس آنجلس لیکرز دیگر تیم بازنده رقابت های امروز بود. یاران پادشاه به مصاف آتلانتا رفتند و در نهایت 117 بر 113 مغلوب شدند. لبرون جیمز در این مسابقه عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست 28 امتیاز، 11 ریباند و 16 پاس منجر به گل ثبت کند اما تریپل دبل او به تنهایی نتوانست مانع باخت لیکرز شود. اتفاق جالب در انتهای این مسابقه فریادهای هواداران آتلانتا بود که به گونه ای لبرون جیمز را تمسخر می کردند و فریاد می زدند: 'کوبی بهتر است' اشاره آنها به ستاره سال های نه چندان دور لس آنجلس لیکرز یعنی کوبی برایانت بود. با این حال فریادهای آنها واکنش لبرون جیمز را که نتوانسته بود تیمش را برنده کند در پی نداشت.
بازنده دیگر بازی های امروز اورلاندو بود. این تیم با نتیجه 118 بر 88 برابر اورلاندو تن به شکست داد. شکست سنگین نیواورلانز واکنش آنتونی دیویس ستاره این تیم را نیز در پی داشت. او که در این مسابقه تنها سه امتیاز آورده بود و انتقادهای زیادی را شنید در پایان مسابقه گفت: کاملا بازنده بودیم. وقتی هیچ انگیزه رقابتی در تیم برابر حریفی که جنگنده است وجود ندارد باید نتیجه را قبول کرد. 
پس از این مسابقه بسیاری از رسانه ها درباره وضعیت این بازیکن صحبت کردند که در آستانه پیوستن به لیکرز قرار داشت اما این اتفاق نیفتاد و حالا نیز عملکرد خوبی برای تیمش ندارد. 
در آخرین مسابقه نیز سن آنتونیو در دیداری نزدیک توانست 108 بر 107 ممفیس را شکست دهد. Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت