سروقامتان مس کرمان به لیگ برتر بسکتبال کشور صعود کردند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۰:۸:۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سروقامتان مس کرمان به لیگ برتر بسکتبال کشور صعود کردند

کرمان - ایرنا - تیم بسکتبال مس کرمان با پیروزی در بازی دوم خود برابر تیم E2 جهرم، در مرحله پلی آف لیگ دسته یک کشور، جواز صعود به رقابت‌ های لیگ برتر بسکتبال را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، تیم بسکتبال مس کرمان با این پیروزی جشن صعود را در سالن شهید نصراللهی کرمان و برابر هواداران پرشور خود برگزار کرد.
تیم بسکتبال مس کرمان برای نهایی کردن صعود خود به لیگ برتر و رسیدن به فینال رقابت ‌های لیگ دسته یک در گروه جنوب، نیاز به یک پیروزی از 2 بازی خانگی خود برابر E2 جهرم داشت که در همان بازی نخست این تیم ها در کرمان، سرو قامتان مس این کار را انجام دادند.
این تیم در سالنی که مملو از جمعیت هواداران مس، شاگردان حسن مهدوی با ارائه یک بازی مناسب، موفق شدند با اختلاف امتیاز بسیار خوب و با نتیجه‌ 70 بر 45 حریف خود را شکست دهند.
بلافاصله پس از این پیروزی جشن صعود تیم بسکتبال مس کرمان با حضور هواداران و برخی از مقامات استانی از جمله نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و مدیران باشگاه مس برگزار شد.
تیم بسکتبال مس کرمان برای صعود به لیگ برتر پس از صدرنشینی در دور گروهی رقابت‌ ها که با حضور چهار تیم برگزار شد، در 2 دور پلی ‌آف برابر تیم های خانه بسکتبال اصفهان و E2 جهرم به پیروزی رسید تا به لیگ برتر صعود کند.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت