اوکلاهاما برنده رقابت ستاره های امتیازآور

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۰:۷:۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

اوکلاهاما برنده رقابت ستاره های امتیازآور

شفقنا ورزشی، در تقابل حساس اوکلاهاما و هیوستون این کریس پائول و راسل وست بروک بودند که توانستند با درخشش خود برد اوکلاهاما را رقم بزنند.

به گزارش شفقنا ورزشی،رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز با ۹ مسابقه ادامه پیدا کرد و رقابت ها نیز از جذابیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود.
در حساس ترین مسابقه اوکلاهاما و هیوستون به مصاف هم رفتند که در این دیدار اوکلاهاما توانست با درخشش پائول جرج و راس وست بروک ۱۱۷ بر ۱۱۲ هیوستون را مغلوب کند. تقابل وست بروک با هاردن جذابیت این مسابقه را دو چندان کرده بود که در نهایت این ستاره های اوکلاهاما بودند که برابر حریف خود به برتری رسیدند.
در این دیدار جرج با کسب ۴۵ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۳ پاس منجربه گل بهترین بازیکن میدان بود. در کنار او راسل وست بروک هم مثل همیشه درخشید. او با کسب ۲۱ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۱۱ پاس منجربه گل بازهم تریپل دبل کرد و نقش زیادی در برد تیمش داست.
برای هیوستون در این مسابقه کریس پائول و جیمز هاردن درخشیدند. پائول ۱۸ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۹ پاس منجربه گل داشت و هاردن نیز که ستاره همیشگی هیوستون است ۴۲ امتیاز داشت اما این دو نتوانست از شکست تیمشان جلوگیری کنند.
مسابقه دیگر بین نیواورلانز و ممفیس بود. نیواورلانز که این روزها آنتونی دیویس را در اختیار دارد و با به پایان رسیدن مصدومیتش می تواند از او استفاده کند در برابر ممفیس نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و ۹۹ بر ۹۰ باخت. دیویس در این مسابقه بهترین بازیکن تیمش بود و توانست با ۱۴ امتیاز و ۱۶ ریباند به کار خود پایان دهد. غیت مایک گسول ستاره کهنه کار و اسپانیایی ممفیس نیز از نقاط قابل توجه مسابقه بود. او طبق یک قرارداد راهی تورنتو شده است.
تورنتو بامداد امروز به مصاف نیویورک رفت و با نتیجه ۱۰۴ ببر ۹۹ به برتری رسید. گسول اسپانیایی در این مسابقه از روی نیمکت وارد میدان شد و تنها ۷ امتیاز و ۶ ریباند داشت. او اولین حضورش در ترکیب تورنتو را اینطور توصیف کرده است: حس من دقیقا مثل حس کودکی بود که قرار است برای اولین بار به مدرسه برود.
ایرنا نوشت: در دیگر دیدارهای برگزار شده امروز سن آنتونیو ۱۲۵ بر ۱۰۵ برابر یوتاجاز باخت، لس آنجلس کلیپرز ۱۲۳ بر ۱۱۲ برابر بوستون باخت و شیکاگو بولز ۱۳۴ بر ۱۲۵ برابر واشنگتن تن به شکست داد.
نتایج مسابقات دیگر به شرح زیر است:
کلیولند ۹۰ – ایندیانا ۱۰۵
شارلوت ۱۲۹ – آتلانتا ۱۲۰
اورلاندو ۱۰۳ – میلواکی ۸۳

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت