واکنش ارسلان کاظمی به دوری از تیم ملی بسکتبال

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۲:۳۰:۴۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

واکنش ارسلان کاظمی به دوری از تیم ملی بسکتبال

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی به دعوت نشدنش به تیم ملی برای دومین بار واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، ارسلان کاظمی که همواره یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در سال های اخیر بوده و این فصل هم نمایش خوبی در ترکیب پتروشیمی داشته، اخیرا در لیست سیاه مهران شاهین طبع قرار گرفته و در اردوهای تیم ملی حاضر نیست.


این بازیکن پست 4 پتروشیمی در جریان برخی اختلافات بازیکنان تیم ملی با سرپرست به نوعی قربانی شد و حالا خبری از او در لیست جدید برای پنجره ششم جام جهانی هم نیست.


ارسلان کاظمی بعد از اینکه برای دومین بار به تیم ملی دعوت نشد، به این موضوع در گفت و گو با ایسنا واکنش نشان داده است: «بالاخره هر کسی سلایق شخصی خودش را دارد، مطمئناً یکسری از افراد را که دوست دارد به تیم ملی دعوت می‌کند و یکسری از افراد را که دوست ندارد دعوت نمی‌کند. دفعه قبل وقتی خبرنگاران در این خصوص سوال‌هایی پرسیده بودند، جواب‌هایی مطرح شده بود که بیشتر جنبه دور زدن داشت. مسلماً این بار هم اگر چنین سوال‌هایی پرسیده شود همین پاسخ‌ها مطرح می‌شود.»


وی در ادامه به یک شایعه هم پاسخ داده است: «جدیداً شنیده‌ام که من مصاحبه جدیدی را انجام داده و در آن گفته‌ام؛ دعوت شوم به تیم ملی نمی‌روم! اگر مصاحبه کرده‌ام لطفاً مصاحبه‌ام را برای من بفرستید چون من یادم نیست چنین صحبتی را در جایی مطرح کرده باشم. برای خود من هم جالب است بدانم در آن مصاحبه چه صحبتی کرده‌ام!»

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت