وقتی سرپرست تیم ملی بسکتبال، مربی بین‌المللی شد!

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۱:۵:۴۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

وقتی سرپرست تیم ملی بسکتبال، مربی بین‌المللی شد!

سرپرست تیم ملی بسکتبال مدرک مربیگری بین‌المللی دریافت کرده، موضوعی که با انتقاد زیادی همراه شده است.

به گزارش ایسنا، این روزها انتقادها به فدراسیون بسکتبال زیاد است که این انتقادات با انتشار نام مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بسکتبال به عنوان مربی بین‌المللی از سایت فدراسیون جهانی، شدت گرفت.

مدتی است که سایت فدراسیون جهانی بسکتبال نام سرپرست و مدیر تیم‌های ملی بسکتبال ایران را به عنوان مربی بین‌المللی منتشر کرده است که این موضوع ناراحتی مربیان جوان و باتجربه بسکتبال کشور را به همراه داشته است.

برخی از این مربیان معتقدند قاسمی با استفاده از سمت خود در فدراسیون نام خود را به عنوان مربی به FIBA داده و این مدرک را دریافت کرده است، در حالی که او تجربه مربیگری در سطح ملی را ندارد و در سال‌های گذشته نیز هیچ فعالیت مربیگری در کشور انجام نداده است.

این انتقاد مربیان داخلی زمانی قوت می‌گیرد که تاریخ ثبت مدرک بین‌المللی مسعود قاسمی به سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد، زمانی که او در فدراسیون بسکتبال ایران سمت گرفته است. این مساله باعث شده تا منتقدان بر این باور باشند او از سمت خود در فدراسیون بسکتبال سوءاستفاده کرده تا نامش را برای دریافت این مدرک به فدراسیون جهانی ارسال کند.

گذشته از موضوع نقد و ناراحتی اهالی بسکتبال، طبق مدارک موجود سرپرست تیم‌های ملی در عرصه مربیگری فعالیت چندان زیادی نداشته و تنها مدتی رئیس کمیته مربیان فدراسیون بسکتبال بوده است. با این وجود این سوال مطرح می‌شود که قاسمی چگونه مدرک بین‌المللی مربیگری را دریافت کرده است؟


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت